Norton Vulcan daha hızlı daha keskin! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
Norton Vulcan daha hızlı daha keskin!
15 ARALIK 2017, Cuma 16:12:34
Norton Vulcan daha hızlı daha keskin!
Norton’un Vulcan ürün gamı altında yeni çıkardığı taşlama taşları serisi Vulcan Fast Cut, hem yumuşak hem de agresif yapısı sayesinde operatörleri yormadan kolay ve hızlı uygulama sağlıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Norton’un Vulcan ürün gamı altında yeni çıkardığı taşlama taşları serisi Vulcan Fast Cut, hem yumuşak hem de agresif yapısı sayesinde operatörleri yormadan kolay ve hızlı uygulama sağlıyor. Ürünün içinde barındırdığı keskin alüminyum tanecik yapısı daha hızlı talaş kaldırma ve kısa sürede işi bitirme özelliklerini de taşıyor.  Farklı makine güçlerinde rahatlıkla çalışabilen taşlama serisi kolu yormadan ve titremeden ustasına büyük kolaylık sağlıyor.

Demir, kükürt ve klor içermeyen ürünler aynı zaman da oSa güvenlik sertifikasına sahip olan ürün. EN12413 standardında Saint-Gobain Eskişehir Tesislerinde üretiliyor. Ürün gamı ise 115x6.4x22.23 ve 180x8.0x22.23 ölçülerinden oluşuyor.

 QUANTUM3’ü Tersanelerde görücüye çıktı! 

Quantum3 taşlama taşları gücüyle tersanelerde göz kamaştırdı. Bronz pervane imalatında en yakın rakibine göre 2 kat daha çok talaş kaldıran QUANTUM3  ve aynı zamanda daha uzun ömrüyle de dikkat çekiyor.

Özel olarak geliştirilen ve kendi kulvarının en iyisi olma hedefiyle yola çıkan Q3 taşlama taşları, ustaları yormadan daha az güç ile daha çok iş yapma imkânı sunuyor.

Yumuşak yapısı ve agresif talaş kaldırma özelliği sayesinde her türlü makina gücünde kolaylıkla çalışma imkanı sağlıyor. Norton Quantum3 özel seramik tanecikleri ve yeni geliştirilen bağlayıcı tipleri sayesinde hem uzun ömür hem de taşlama esnasında oluşan ısıyı düşürücü etkisiyle operatöre 3 önemli avantajı sağlıyor;

Vibrasyon etkisini azaltarak daha konforlu ve yorulmadan çalışma imkânı

Daha az taşlama süresi ile daha çok talaş kaldırma,

Daha uzun ömürlü olması sayesinde taş değişim sürelerini kısaltması ve daha az taş sarfiyatı,

Norton Quantum ürünleri aynı zamanda “oSa” uluslararası Güvenlik Sertifikasıyla da güven veriyor.

Zorlu Kesimler için Doğru Çözüm “Vulcan 230x3.8x22,23”

Yeni kesme taşı Vulcan 230x3.8x22,23; özellikle döküm alanında, kesimi zor olan kalın parçaların üzerinde güvenle kullanılmaya başlandı.

Uzun ürün ömrü ve kolay kesim arayan müşterilerin ihtiyaçlarına çözüm sunan Vulcan, zor yüzeylerde ve temas noktası taşa birkaç noktadan olan uygulamalarda rahatlıkla kullanılıyor. Uzun ömrü sayesinde taş değişiminden kaynaklanan zaman kaybını da en aza indiren Vulcan performansı ile göz kamaştırıyor. Ayrıca oSa sertifikasına sahip ürün, operatörlerin güvenle kullanabilmesine imkân sağlıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım870 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Norton,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Norton Vulcan daha hızlı daha keskin!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Semerkand Line Home Office, İşçi sağlığı, Doğal Afet Sigortaları Kurumu, Prof. Dr. Alper İlki, TheMandarinsAcıbadem, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği Başkanı Mehmet Özer, Thierry Dreyfus, Powermat Teknolojileri, Ölüdeniz, Form Bowling Turnuvası, Enza, Kabataş Erkek Lisesi Eğitim Vakfı, Paintistanbul&Turkcoat Fuarı, TOG, Ug Makine, Çimstone, ProLine, Egesel İnşaat, Özülke Özkar Ortak Girişimi, Prof. Dr. Atilla Dikbaş, Hayat Akademi, Gazbeton, GökçebeyBelediyesi, Batışehir Loca, ProjeBeyaz, Bursa Ticaret ve Sanayi Odası Eğitim Vakfı (BUTGEM), Carmin, TÜREB 2014, Adana Emir Royal Otel, RealtyPortİstanbul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.