Mermer dokular soft renkler ve desenlerle buluşuyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Mermer dokular soft renkler ve desenlerle buluşuyor
15 ARALIK 2017, Cuma 14:41:00
Mermer dokular soft renkler ve desenlerle buluşuyor
Banyo ve mutfaklarda yükselişe geçen mermer trendi, Graniser Seramik koleksiyonunda soft renklerle ve geometrik desenlerle yeniden yorumlanıyor. İnovatif yeni seriler arasında yer alan Soho, beyaz ağırlıklı mermer deseni üzerine yer alan gri ve soft mavi geometrik desenleri ile uygulandığı alanlarda sadeliği dinamizmle buluşturuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto
Türkiye’nin lider seramik karo üreticileri arasında bulunan Graniser Seramik, koleksiyonuna eklediği yeni tasarımlarıyla mutfak ve banyolara hareket kazandırıyor. Yenilikçi marka, ürün yelpazesini sade ve şık mermer desenini geometrik desenlerle buluşturan Soho ile genişletiyor. Geçmişten günümüze mutfak ve banyoların vazgeçilmezi olan mermer dokuların sade şıklığını geometrik desenlerle hareketlendiren tasarım,  modern dekorasyona tam uyum sağlıyor. Soho’nun duvar karoları ve geometrik desenlerin bulunduğu dekor karoları 30x60 ölçülerinde, yer karoları ise 60x60 ölçülerinde koleksiyonda yerini alıyor. 
 
KAYNAK: İnşaat&Yatırım


875 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Graniser, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Mermer dokular soft renkler ve desenlerle buluşuyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Allison Torqmatic®, MYM, İstanbul Valiliği İstanbul Proje Koordinasyon Birimi, Muzaffer Ergöz, ISKSODEXFuarı, Amr Helmy Design, NuriBulut, ArkiPARC, ÖzdisanElektronik , Kültür ve Turizm Bakanlığı, Tepe, AnadoluEfes, Esenyurt Vakıf Üniversitesi , arazi, One Tower AVM, Bakırköy City2, Hasan Ali Cesur Özel , modifikasyon merkezi, Kent Yenilemesi, EvFiyatları, Tarık Ghazale, Halil İbrahim Gül, Sinovel, Laurent Bataille, Süreyyapaşa Ormanı, ataç, Aksaray Organize Sanayi Bölgesi, Ayvaz Bıçaklı Vanalar, Wanda, İncek Green,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.