Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign
14 ARALIK 2017, Persembe 15:54:51
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign
Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign. Yeni yılda evlerde değişiklik yapmak artık çok daha kolay! Jotun, yeni uygulaması ColourDesign ile eviniz için en uygun rengi kolayca bulabilirsiniz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Jotun ColourDesign uygulaması ile Jotun’un en güncel renk koleksiyonları ve renk trendlerinden ilham alabilir, ister Jotun’un trend görsellerini, isterseniz evinizin fotoğraflarını kolayca renklendirebilirsiniz. Renkler mekânın özelliklerine göre farklı etkilere sahip. Üstelik beğenilen rengin mekânın dekorasyonuna olan uyumu da çok önemli. Uygulamada beğendiğiniz rengi isterseniz Jotun’un trend görsellerinde, isterseniz kendi evinizde deneyebilirsiniz. Jotun ColourDesign uygulamasında odanızın fotoğrafını çekebilir, evinizi renklendirmeye başlayabilirsiniz. 

Evimizi yeniden renklendirirken, renk kadar ürün seçimi de çok önemli. Jotun’un yeni uygulaması ColourDesign ile ihtiyacınıza en uygun ürünü de hızlıca seçebilir, boyanacak alanı hesaplayarak gerekli boya miktarını belirleyebilirsiniz. Renge ve ürüne karar verdikten sonra oluşturacağınız alışveriş listenizi size en yakın Jotun mağazası ile paylaşabilirsiniz. 

Dilerseniz, ColourDesign uygulaması ile renklendirilen mekanları “Projelerim” kısmına kaydedebilirsiniz ya da beğendiğiniz renk, ürün ve fotoğrafları “Favorilerim” altında toplayabilirsiniz.  Tüm seçimlerinizi sosyal medya üzerinden arkadaşlarınız ve aileniz paylaşmanız da mümkün. Jotun’un yeni uygulaması ColourDesign ile hayalinizdeki renk parmağınızın ucunda!

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


888 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ColourDesign, Jotun,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yeni Yılda Jotun’dan Evleri Renklendiren Yeni Uygulama: Jotun ColourDesign
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bilkent Entegre Sağlık Kampüsü, Gri Su, İmpo İmar, BülentAlıcı , Baymak Genel Müdürü Ender Çolak, Nef Offices Dörtlevent 09, Buka, CerebralPalsy , zemin, Uluhan Grup, Metin Uca, MNGAVM, Dr.H.İbrahim Bodur, GeyranMimarlık, BritishSafetyCouncil , M500, Şahinler Holding, Solid İnşaat, Kumru-Korgan, LivYapı, NEF163, çift kapılı LowFrost , OMV Gaz ve Enerji Satış A.Ş., kiralık ev, FGWilsonTürkiye, Hotpointi Indesit, GMTR, Turquality, VenedikSarayları, Erkanlı Monza Residence,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.