Panasonic’ten Thea Iq Dokunmatik Paneller | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Panasonic’ten Thea Iq Dokunmatik Paneller
14 ARALIK 2017, Persembe 12:11:08
Panasonic’ten Thea Iq Dokunmatik Paneller
Daha Akıllı Ve Konforlu Evler…
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bilim kurgu filmlerinde karşımıza çıkan büyüleyici teknolojiler yavaş yavaş hayatımızın bir parçası olmaya başladı. Bunların başında da teknolojiye akıl katan yenilikler geliyor. Şehirler ve evler de bu gelişmelerin öne çıktığı alanlar arasında… Akıllı evler, insanları daha yüksek konfor standartları ile tanıştırıyor. Eviniz akıllı değilse de sonradan eklenebilen teknolojilerle akıllı hale getirilebiliyor. Alanında dünyanın önde gelen markalarından Panasonic tarafından geliştirilen Thea IQ dokunmatik paneller bu akıllı ev sistemlerinin en çarpıcı örneklerinden biri…  

Panasonic’in Thea IQ dokunmatik panelleri ile evlerde aydınlatma, alarm, güvenlik ve iklimlendirme cihazları, perde ya da panjurlar tek noktadan kontrol edilebiliyor. Ayrıca görüntülü konuşma yapılabiliyor, site yönetim hizmetlerine ulaşılabiliyor. Dışarıya çıkacak olanlar, trafiğin durumunu bile Thea IQ dokunmatik panellerden öğrenebiliyor, hayat çok daha kolaylaşıyor. 

Hazırladığınız senaryo ile eviniz bulmak istediğiniz şekilde… 

İşten ya da dışarıdan dairenize geldiğinizde evinizi hangi şekilde bulmak istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey Thea IQ dokunmatik panellerde aklınızdaki senaryoyu önceden oluşturmak. Giriş-çıkış senaryosu gibi senaryolar ile ışıklar, perdeler ve evin ısısı talimatlarınıza uygun şekilde ayarlanmış oluyor.  

 Eviniz her zaman güvende…

İsteğinize göre duman dedektörü, gaz kaçağı, su baskını, manyetik kapı dedektörü gibi ürünler de sisteme eklenebiliyor. Böylece Thea IQ dokunmatik panel; acil durumlarda elektrik, gaz ve suyu otomatik olarak kesiyor, alarm veriyor, sizi ve gerekli kişileri haberdar ediyor.

Şehrin trafiği her an gözünüzün önünde… 

Panasonic Thea IQ dokunmatik panel ile evden çıkmadan önce Yandex Trafik Ajansı’nın sunduğu trafik yoğunluk bilgisine tek dokunuşla erişebilir, planlarınızı duruma göre yapabilirsiniz.  

Kapıda kim var öğrenin… 

Thea IQ dokunmatik paneller sayesinde kapınızı çalan kişiyi görebilir ya da onunla konuşabilirsiniz. Dilerseniz site güvenliği ve sitenin sosyal tesisleri ile de sesli ve görüntülü olarak iletişime geçebilirsiniz.   

Mesaj gönderin, bilgi iletin… 

Yaşam alanınızın yöneticisine ya da tüm dairelere iletmek istediğiniz mesajları Thea IQ dokunmatik panel ile gönderebilir ya da gelen mesajları ekrandan okuyabilirsiniz. 

Tüm hizmetler parmağınızın ucunda… 

Site içinden ya da dışından satın alınabilecek tüm hizmetler, site yöneticisi tarafından daire içindeki Panasonic Thea IQ dokunmatik panellere tanımlanabiliyor ve bu şekilde yönetilebiliyor. Kuru temizleme, oto yıkama, taksi çağırma, bakıcı, ev temizlik, SPA, restoran, tesisat ve tamir gibi hizmetler, randevulu ve belirli saatler arasında aktif olacak şekilde ayarlanabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım760 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Panasonic, Thea IQ, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Panasonic’ten Thea Iq Dokunmatik Paneller
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
BalıkesirÜniversitesi , ACO Yapı Malzemeleri, TürkArapZirvesi, “İSO İkinci 500 Büyük Sanayi Kuruluşu 2012, ArchiCAD, Adnan Menderes Havalimanı, Altuğ Hacıalioğlu , Development Company Group, Furnica 2013 Fuarı, Dr. Y. Müh. Mimar Doğan Hasol, KNX Energy Meter, Selen Kocabaş, HAVAS Group Network, AliTulgar, Çevre Kanunu, Kale-AquaSmart, AvrupaGöz, Euler Hermes Grubu, Plywood, Geoplast, The Plaza Hotel, Şafak , Netsis, RahmiÇuhacı, Dubai, UfukŞevki, SilverShadow , Çeşmood, Yenisahra, Loescher,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.