Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
13 ARALIK 2017, Carsamba 16:20:26
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
Yaşam alanlarında güçlü ve ferah bir dokunuş yakalamak isteyenlerin karşısına yeni nesil Monolith rezervuar modülüyle çıkan Geberit; banyolarda konforu hedeflemenin ötesinde kısa sürede takipçilerini yepyeni bir banyoyla buluşturarak akıllı öneriler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birbirinden şık ve iddialı tasarımların altına imza atan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. 

Modern banyoların vazgeçilmez parçası

Minimalist tasarımını inovatif bakış açısıyla harmanlayan Geberit’in rezervuar modelleri arasında yerini alan Geberit Monolith rezervuar modülü modern banyoların vazgeçilmez parçası oluyor. Hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlayan rezervuar, yaşam alanlarındaki farklılığın ismi oluyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modüllerin aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Geberit Monolith rezervuar;  fonksiyonelliği ve güçlü bir tasarımı yan yana getiriyor.

Kaliteli, az bakım gerektiren temperli cam malzemeden üretilen modül, kolaylıkla monte edilebiliyor. Monolith’in AquaClean akıllı klozetlerle de uyumlu olan ve siyah, beyaz ya da toprak rengi seçenekleriyle banyolara uyum sağlayan Monolith ailesi, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize eşlik ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 818 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, Monolith,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Butik Proje, HalitBakal, DemirbaşYapı, Türkiye’nin Canı Kampanyası, Alican Ocak, Bernabéu, İsmail Özcan, Wornwood , Demre, KalyonHolding, ZiyaYılmaz, Toprak Center, ALASAWA, Betül Bıyık, Necmettin Bitlis , Inventra, MultiplanEnerjiveYalıtımSistemleri, Afyon Park, tesco, Nas İnşaat, Galata Rum İlkokulu, Doriana Fuksas çifti, Cerean Enerji, Halis Toprak, Etem Özçelik, İzmir/Güzelbahçe, Nullifire M703, TİM-FED, Gedikbulak İlköğretim Okulu, İsmet Kaya,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.