Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
13 ARALIK 2017, Carsamba 16:20:26
Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
Yaşam alanlarında güçlü ve ferah bir dokunuş yakalamak isteyenlerin karşısına yeni nesil Monolith rezervuar modülüyle çıkan Geberit; banyolarda konforu hedeflemenin ötesinde kısa sürede takipçilerini yepyeni bir banyoyla buluşturarak akıllı öneriler sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birbirinden şık ve iddialı tasarımların altına imza atan Geberit, her tarza uygun akıllı çözümleriyle yaşam kalitenizi yükseltmeye devam ediyor. 

Modern banyoların vazgeçilmez parçası

Minimalist tasarımını inovatif bakış açısıyla harmanlayan Geberit’in rezervuar modelleri arasında yerini alan Geberit Monolith rezervuar modülü modern banyoların vazgeçilmez parçası oluyor. Hem yeni inşaatlarda hem de renovasyonlarda kullanıcısına büyük avantaj sağlayan rezervuar, yaşam alanlarındaki farklılığın ismi oluyor. Montajı esnasında banyoda yapısal bir değişiklik gerektirmeden monte edilen modüllerin aynı zamanda birden çok fonksiyonu bulunuyor. Geberit Monolith rezervuar;  fonksiyonelliği ve güçlü bir tasarımı yan yana getiriyor.

Kaliteli, az bakım gerektiren temperli cam malzemeden üretilen modül, kolaylıkla monte edilebiliyor. Monolith’in AquaClean akıllı klozetlerle de uyumlu olan ve siyah, beyaz ya da toprak rengi seçenekleriyle banyolara uyum sağlayan Monolith ailesi, yaşam alanlarınızı kişiselleştirmenize eşlik ediyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 576 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, Monolith,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Stil sahipleri ve hayatın keyfini çıkaranlar için Geberit’ten Monolith
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Gözde Girişim Sermayesi Yatırım Ortaklığı A.Ş., Sağlık, Arma Menta, MekanikEndüstriAŞ, Global Otis, Küçükçekmece Atakent, AvrupaKonutlar, Design Soul, Forum Kayseri, Emre Torun, Unkapanı karayolu, GÜRİŞHolding, PeraGYO, Mekke, İzmir, İnsay Yapı, ZiylanGayrimenkul, Illumina Deluxe, İbrahim Etem Yorulmaz, IEEE, Sosyal Konut, HakGroupConstruction, SelamiArpacıi , Stüdyodaire, Yenikapı-Hacıosman Metro Hattı, Tokat , Good Design, İTÜ Taşkışla Mimarlık Fakültesi, Umut, AktaşHolding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.