Baymak’tan Bireysel Atık Su Terfi Cihazı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Baymak’tan Bireysel Atık Su Terfi Cihazı
11 ARALIK 2017, Pazartesi 12:06:48
Baymak’tan Bireysel Atık Su Terfi Cihazı
Baymak’ın, teknolojide çözüm ortağı DAB ürünü GENIX, istenen alanda atık suyun tahliyesi için ideal mimari çözümü sunuyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

DAB teknolojisi olan Genix atık su terfi cihazı, tuvalet, duş ve lavabodan gelen atık suyun yer çekimiyle tahliye edilemediği her yerde kullanılabilecek kompakt bir ünite olarak mimari uygulamalara çözüm sunuyor.  Genix, binalarda gideri olmayan bir odanın dönüştürülmesinde, bodrum katına yapılması planlanan tuvaletlerde veya merdiven altı ya da ardiye gibi ölü bir bölgenin banyoya dönüştürülmesinde 2 farklı modeliyle kullanılabiliyor. 1 WC + 1 lavabo gideri bağlanabilen Genix 110 ve 1 WC + 3 lavabo bağlanabilen Genix 130 modelleri istenen tasarıma uygun maksimum uygulama imkanı sunuyor.

Genix atık su terfi cihazı kokuyu ve sesi izole eden %30 Baryum takviyeli polipropilen malzemeden üretilmiştir. Maksimum 68 dB ses seviyesi ile daire içi kullanıma uygundur. Zorlu partiküllerin parçalanarak terfi edilebilmesi için dizayn edilmiş nikel kaplı paslanmaz çelik öğütücüye ve termik korumaya sahiptir. Genix atık su terfi cihazında olası bir tıkanma veya arıza durumunda cihazı sistemden sökmeden ve depo kısmını açmadan sadece pompa kısmına erişim sağlanabilmektedir. Kurulum esnasında gerekli olabilecek kelepçe, drenaj hortumu gibi aparatlar cihazla birlikte paket olarak sunulmaktadır. Tüm bağlantı noktaları koku ve hijyen unsurlarını sağlayacak şekilde sızdırmazlık ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca akustik alarm opsiyonel olarak sunulmaktadır.

Baymak, Genix ürünüyle verimlilik, düşük enerji ve bakım maliyetleri, kolay kurulum ve uygulama, korozyonun tamamen önüne geçilmesi, ulaşılabilir yaygın servis ağı avantajlarını bir arada sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 750 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Baymak,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Baymak’tan Bireysel Atık Su Terfi Cihazı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Yenibirlider Derneği, Nanoipekmat, ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu, Halil İbrahim Daşöz, caspian, JW Marriott Hotel , Tuğrul Günal, Middle East , Baroque , laboratuvar üssü, PhaselisKöşeTakımı , HiperGayrimenkul, Ahmet Güneş, Trendy Antik TV Ünitesi, Enerji ve Tabi Kaynaklar Bakanı Taner Yıldız, İntemaMutfak, Eser Cevahir, SandyBerjer, Honeywell Turbo Technologies, Tchibo, 3D Printshow İstanbul, Rant, Uzunyayla Group, Artaş Group, Powerscreen, Bayram Şenocak, Türkiye Mükemmellik Ödülleri , TeamFores Mimarlık, Hybrid City Multi HVRF Sistem, Himel Türkiye,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.