Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red
11 ARALIK 2017, Pazartesi 11:54:56
Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red
Decovita Seramik, kış soğuklarında sıcacık bir evin keyfini çıkarmak isteyenler için doğadan aldığı ilhamı eşsiz bir koleksiyona dönüştürdü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Decovita Seramik, kış soğuklarında sıcacık bir evin keyfini çıkarmak isteyenler için doğadan aldığı ilhamı eşsiz bir koleksiyona dönüştürdü. Beyazdan kızıla uzanan renk geçişleriyle göz alıcı Fuma Red, özellikle ahşap formlu seramikler ile bir arada kullanıldığında yaşam alanlarına sofistike bir görünüm kazandırıyor.  Doğadan aldığı ilhamı trendleri belirleyen inovatif tasarımlarla buluşturan Decovita Seramik, yeni koleksiyonu Fuma Red ile kışın en soğuk günlerinde bile sıcacık bir ortam sunuyor.

Decovita’nın mermer grubunda yer alan Fuma Red, zengin damarlı yapısı ve beyazdan kızıla uzanan sıcak renk geçişleriyle mekanların havasını değiştiriyor. Başta banyo ve mutfak olmak üzere yaşam alanlarındaki tüm bölümlere doğallık ve estetik katan koleksiyon, özellikle ahşap görünümlü seramikler ile birbirini kusursuz bir biçimde tamamlıyor. Fuma Red, Decovita’nın tüm ürün gruplarında olduğu gibi hem yer hem de duvarda uygulanabiliyor. Özel sır tekniği sayesinde parlak ve pürüzsüz bir yapı kazanan ürün, büyük ebatlarıyla ise modern ve trend bir görünüm sergiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 690 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Decovita Seramik, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Decovita’dan içinizi ısıtacak yepyeni bir koleksiyon: Fuma Red
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Leasing, Selçuklu Vadi projesi, HakanŞişik, 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması, AhmetGüneştekin, Viaport Kurtköy, Prof. Dr. Suha Özkan, EYG Gayrimenkul, Swissotel, Tuna Acar, Hannover-Messe Sodeks Fuarcılık , Isıcam Sinerji, Tuba Yavuzer, Control MPC-F, Peony, İsmail Demir, Kırklareli Üniversitesi MYO, Sanayi bölgesi, Karabük OSB, ODE Yönetim Kurulu Başkanı Orhan Turan, BOTAŞ, Günsan, Swarovski, Hane’m Güneşli, Oya Zingal Dural, Borsa İstanbul Altın Saklama Merkezi, GAZBİR, Levent Loft, Graebner, Pamukkale,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.