Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
11 ARALIK 2017, Pazartesi 11:41:39
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği 0,5 litre su tüketimiyle kendini temizleyen pisuvar sistemiyle Geberit;  ‘su’ya olan sorumluluğunu bir kez daha kanıtlıyor.  İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, sürdürülebilir bakış açısıyla tasarladığı yeni nesil pisuvar sistemleriyle yaşam alanlarında devrim yaratmaya devam ediyor.

Kolay montaj, kolay kullanım

Genel mekanlar için maksimum hijyen, tasarruf ve kullanım kolaylığı sunan pisuvar sistemleri, kişisel tercihlere göre ayarlanabilen deşarj programlarıyla da standartların üstünde olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Konu bakım olduğunda da tüm fonksiyonel elemanlara pisuvarı demonte etmeye gerek kalmadan kolay erişim olanağı sunan Geberit, entegre pisuvar deşarj kontrolü için de pratik yerleştirme istasyonu geliştirerek sisteme direkt erişim olanağı sağlıyor. 

Geberit ile geleceğe…

Fotoselli deşarj kontrolü, entegre deşarj kontrolü ve susuz çalışma özellikleriyle yaşam alanlarına yenilik katan Geberit pisuvar sistemi, yalnızca 0,5 litre su tüketimiyle kullanıcısını optimum deşarj olanağıyla buluşturuyor. Pisuvarın akıllı formu, minimum su ile optimum deşarj imkanı sağlarken,  aynı zamanda su sıçratmadan çalışıyor. Tasarımı tamamlayan tüm bileşenlerin birbiriyle uyum içerisinde olduğu iF Design Award 2016 ödüllü pisuvar sistemleri yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım733 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
rüzgar enerjisi, Iphone, Kuveyt Gayrimenkul Zirvesi, Sinan Özkılıç, Ekonomi Serbest Bölgeleri, SofaLoca, Yapı Denetim kanunu tasarısı, Pakdoor, City Multi, Brenda, BeratAlbayrak, kavşak, Barviha AVM, İstanbul Ulaşım AŞ, Palladium Tower Leed Gold Sertifikası, Viatrans – Meydanbey, Metin Mutlu , PCC/PCTC, Dortmund Belediye Başkanı Manfred Sauer, Hülya Avşar, ESQR, Caprice Gold Maldives Adası, IF Product Design 2011 ve Red Dot Design Award Best Of The Best 2011 t, 3. Ulusal Fotoğraf Yarışması, Wroof, Cem Çiftçi, Blue Stream, Ferdi Kaza Sigortası, Adapazarı, CamOfis,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.