Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
11 ARALIK 2017, Pazartesi 11:41:39
Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerini sürdürülebilirlik bakış açısıyla yürüten Geberit, su tasarrufu sağlayan pisuvar sistemiyle geleceğimizi korumaya devam ediyor. Son teknolojiyi kullanarak geliştirdiği 0,5 litre su tüketimiyle kendini temizleyen pisuvar sistemiyle Geberit;  ‘su’ya olan sorumluluğunu bir kez daha kanıtlıyor.  İsviçreli sıhhi tesisat devi Geberit, sürdürülebilir bakış açısıyla tasarladığı yeni nesil pisuvar sistemleriyle yaşam alanlarında devrim yaratmaya devam ediyor.

Kolay montaj, kolay kullanım

Genel mekanlar için maksimum hijyen, tasarruf ve kullanım kolaylığı sunan pisuvar sistemleri, kişisel tercihlere göre ayarlanabilen deşarj programlarıyla da standartların üstünde olduğunu bir kez daha kanıtlıyor. Konu bakım olduğunda da tüm fonksiyonel elemanlara pisuvarı demonte etmeye gerek kalmadan kolay erişim olanağı sunan Geberit, entegre pisuvar deşarj kontrolü için de pratik yerleştirme istasyonu geliştirerek sisteme direkt erişim olanağı sağlıyor. 

Geberit ile geleceğe…

Fotoselli deşarj kontrolü, entegre deşarj kontrolü ve susuz çalışma özellikleriyle yaşam alanlarına yenilik katan Geberit pisuvar sistemi, yalnızca 0,5 litre su tüketimiyle kullanıcısını optimum deşarj olanağıyla buluşturuyor. Pisuvarın akıllı formu, minimum su ile optimum deşarj imkanı sağlarken,  aynı zamanda su sıçratmadan çalışıyor. Tasarımı tamamlayan tüm bileşenlerin birbiriyle uyum içerisinde olduğu iF Design Award 2016 ödüllü pisuvar sistemleri yaşam alanlarının kalitesini artırıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım693 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Geberit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Teknolojinin sürdürülebilir dünya ile buluşması 0,5 litre su tüketimiyle deşarj
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ümraniye-Alemdağ, SinanGayrimenkul, ABD, Benim Mahallem, no frost buzdolabı, Mehmet Özkaya, Genpower Jeneratör, Yeşil Ekonomi ve Yeşil Dönüşümün Finansal Modelleri, SaniŞener, Beste Naz Süllü, AkkökHolding, Tepco, Ortadoğu, FeyzullahYetgin, Güneş Kolektörleri, IEC, Yeşil Semtler, Kaan Aytoğu, Zbs Alfaçelik İnşaat Sanayi ve Tic. A.Ş, Hotpoint-Ariston, Tony Hayward, Gotthard Tünel, Emre Ahmet Seçmen, Kuyumcukent, EfeBezci, "Kişiel Kullanıcı Deneyimi” , Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun, FiftiFifti, Accor Grubu, Nanne de Ru,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.