İstanbul’un Prestij Caddesi’nde Yükselen We Bulvar Çarşı Ön Talep Toplamaya Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İstanbul’un Prestij Caddesi’nde Yükselen We Bulvar Çarşı Ön Talep Toplamaya Başladı
07 ARALIK 2017, Persembe 13:57:27
İstanbul’un Prestij Caddesi’nde Yükselen We Bulvar Çarşı Ön Talep Toplamaya Başladı
TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat’ın Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğinde, Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi WE Haliç’in 29 adet ticari alandan oluşan We Bulvar Çarşı bölümünde ön talep toplanmaya başlandı. Geçtiğimiz ekim ayında yapılan lansman sonrası satış grafiğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken We Haliç, ticari üniteleriyle yine yoğun talep göreceğinin sinyallerini veriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

TOKİ ve Emlak Konut GYO’nun en büyük müteahhit firmalarından Ilgın İnşaat’ın Gaziosmanpaşa Belediyesi iş birliğinde, Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak hayata geçirdiği ilk markalı konut projesi WE Haliç’in 29 adet ticari alandan oluşan We Bulvar Çarşı bölümünde ön talep toplanmaya başlandı. Geçtiğimiz ekim ayında yapılan lansman sonrası satış grafiğiyle tüm dikkatleri üzerine çeken We Haliç, ticari üniteleriyle yine yoğun talep göreceğinin sinyallerini veriyor. 50 ile 500 metrekare arasında değişen dükkanlardan oluşan We Bulvar Çarşı için şimdiden yüzde 30’luk bir talep topladıklarını belirten Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, çok yakında satışa sunulacak olan bu bölümle birlikte projenin tamamlandığında yüzde 70 pirim yapması beklediklerini söyledi. Türkiye’nin master planlı ilk dönüşüm projesi olarak sektörde örnekle gösterilen proje, E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla dikkatleri üzerine çekiyor.

TOKİ’ ve Emlak Konut’un en büyük müteahhit firmalarından biri olarak sektörde elde ettiği deneyimi yatırımcılarla buluşturan Ilgın İnşaat’ın ilk markalı konut projesi olan WE Haliç, We konseptli konut ve çarşı bölümleriyle de fark yaratıyor. 50 ile 500 metrekare arasında değişen dükkanlardan oluşan 29 adet ticari alanın bulunduğu WE Bulvar Çarşı, henüz satışa sunulmadan yüzde 30’luk bir ön talep topladı.  WE Bulvar Çarşı’da birbirinden seçkin mağazalar, yeme - içme sektörünün temsilcileri yer alacak.

İslambey Caddesi’ne prestij kazandıracak

WE Bulvar Çarşı’nın Gaziosmanpaşa ve Eyüp ilçelerini birbirine bağlayan İslambey Caddesi İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij caddesi ilan edildi. Cadde, Eyüp ve Gaziosmanpaşa semtlerinin bağlantı caddesi olması sebebiyle birbirinden seçkin işletmelere ev sahipliği yapacak. Yatırımcılar tarafından ciddi bir talep görmeye başladığını kaydeden Ilgın İnşaat Yönetim Kurulu Üyesi Hakan Bucak, proje aracılığıyla İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’ni şehrin kalbinin attığı bir bulvara dönüştürdüklerini vurguladı.     Proje tamamlanıp yaşam başladığında caddenin yatırım değerinin artarak yüzde 70 civarında prim yapmasını beklediklerini söyleyen Hakan Bucak, “Çok yakında satışa sunmayı planladığımız WE Bulvar Çarşı şimdiden yüzde 30 ön talep topladı. Yatırımcılardan gelen talep hızla artıyor. Dolayısıyla satış yönlü hazırlıklarımız hızla devam ediyor.” dedi.  

Türkiye’nin ilk çevre dostu mahallesi

WE Haliç projesi, Büyükşehir Belediyesi tarafından prestij cadde ilan edilen İslambey Caddesi’nde yükseliyor. Tüm unsurlarıyla uluslararası çevre dostu bina özelliklerine sahip yeşil bir mahalle olarak dikkat çeken proje, bu yönüyle Türkiye’de bir ilke imza atıyor. 58 bin 500 metrekarelik alanda, bin 57 konut ve 27 ticari alan olmak üzere bin 84 bağımsız bölümden oluşan projenin büyük bölümü yeşile, peyzaja, doğaya ayrılmış olan We Haliç, çevreye karşı duyarlılığını uluslararası Leed ND Gold sertifikasına adaylığıyla taçlandırıyor. 25 bin metrekare yeşil alanı, çarşısı, 65 derslikli okul, Selçuklu mimarisi ile yapılacak olan 2 bin 500 kişilik camisi ile devasa bir mahalle olarak tanımlanıyor. Daire başına 23 metrekarelik alanı kaplayan çok özel bahçeleri, süs havuzları ve çocuk oyun alanları ile mahalle kültürünün tamamlayıcısı olarak rol alıyor. 3 bin metrekarelik sosyal aktivite alanında; kapalı yüzme havuzu, hamam, sauna ve fitness bölümlerinin yer aldığı projenin 2020 yılında teslim edilmesi planlanıyor.

Şehrin kalbinin attığı yerde üst düzey yaşam konforu

E-5 ve TEM karayolunun orta noktasında yer alan We Haliç, Boğaz köprülerine, havalimanlarına yakın, ulaşım aksının tam ortasında, şehrin kalbindeki konumuyla üst düzey yaşam konforu sunuyor. Mevcut kara, hava, deniz ve raylı ulaşım hatlarına ek olarak 2018 yılı içinde ve 2019’da devreye girecek olan Mecidiyeköy-Mahmutbey ile Vezneciler-Gaziosmanpaşa - Sultangazi metro hatları, Haliç tramvayı ve proje aşamasında olan Alibeyköy-Eyüp tünelleri, We Haliç’in özel lokasyonunu daha da avantajlı hale getiriyor. We Haliç, 15 Temmuz Şehitleri Köprüsü’ne 8, Atatürk Havalimanı’na 10, Mecidiyeköy’e 7 dakika uzaklıkta, Eyüp Sultan Camisi’ne sadece yürüme mesafesinde yer alıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1391 kez okunmuştur.


ETİKETLER : We Bulvar Çarşı, TOKİ, Emlak Konut GYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İstanbul’un Prestij Caddesi’nde Yükselen We Bulvar Çarşı Ön Talep Toplamaya Başladı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Turgay Ciner, Hareket Sensörleri, HamitDemir, Assan Hanil, TheBusinessYear, terminal, YönelMaya, Valory Çeşme, Antalya Expo, Ali Gedik , MarkaŞehirler, Global Real Estate Institute, AdresYalıkavak , Hayattepe, İbrahimPolatHolding, ESASAeropark, MİS GROUP, Turan erdoğan, Concorde Luxury Resort, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi , Olefini, Hamza Öner, Mevlana, 4. Betonik Fikirler Proje Yarışması, Kentpark, ONS Şirketler Grubu, Arçelik Perakende Akademisi, İsmail Kavuncu, BalıkesirÜniversitesi , Manisa OSB,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.