Hilti’den Makine Bakımını Kolaylaştıran Teknoloji | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Hilti’den Makine Bakımını Kolaylaştıran Teknoloji
06 ARALIK 2017, Carsamba 16:00:25
Hilti’den Makine Bakımını Kolaylaştıran Teknoloji
Hilti yeni barutlu çivi çakma makinesi DX 5 ile inşaat profesyonellerinin hayatını kolaylaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İnşaat ve el aletleri sektörüne sunduğu ürünlerle çalışmayı daha kolay ve güvenli hale getiren Hilti, yeni barutlu çivi çakma makinesi DX 5 ile inşaat profesyonellerine bluetooth üzerinden bağlantı kurabilme ve bakım servisindeki inovasyonları tecrübe etme fırsatı sunuyor. Bu sayede makinanın arıza yapma ihtimalini azaltan Hilti, ürün ömrünün uzatılmasına da imkan tanıyor.

Ürünlerini inovasyon, kalite ve güvenlik üçgeninde tasarlayan inşaat el aletleri sektörünün öncü markası Hilti, yeni nesil barutlu çivi çakma makinesini üstün DX direkt tespit teknolojisiyle buluşturdu. Bluetooth bağlantılı servis zamanı göstergesiyle makine bakımı kolaylaştıran Hilti, ürünün ne zaman servise gitmesi gerektiğini ya da servisten ne zaman geleceğini önceden öğrenme imkanı sağlayarak inşaat profesyonellerine büyük kolaylık sunuyor.

Makine ömrü uzuyor

Yeni servis zamanı uyarıcısıyla tüm direkt tespit işlemlerini takip eden DX 5, inşaat profesyonellerine makine bakımlarını kolayca izleme imkanı sağlıyor. Böylece makinanın arıza yapma ihtimalini azaltırken, ömrünün uzatılmasına olanak tanıyor. Tek makine ile sayısız avantaj sunan DX 5, baş üstü sabitlemeler için hızlı, temiz ve basit çözümler sağlıyor. Sert beton ve çelik üzerinde yapılan çeşitli sabitleme uygulamaları için güvenle kullanılabilen, tam otomatik ve oldukça dayanıklı bir makine olan DX 5, ahşap ve metal malzemeler ile birlikte ızgara bağlantılarının sabitlenmesinde çalışmaları hızlandırıyor.

Tek tuşla tamir servisi

Makineyi sisteme kaydederek DX kullanımının ve durumunun takip edilmesine olanak tanıyan Hilti, çivi ve barut sipariş edilmesine ya da eğitim videolarına erişilmesine de imkan sağlıyor. Hilti Connect uygulaması ile makinenin bakımının ve temizliğinin nasıl yapılacağını anlatan Hilti, tek tuşla tamir servisinden bakım talebi oluşturma olanağının yanı sıra gerekli bakım yapıldıktan sonra ürünün müşteriye teslimini gerçekleştiriyor. Yeni nesil barutlu çivi çakma makinesi Hilti DX 5’e, Hilti mağazalarından ve hilti.com.tr adresinden ulaşılabiliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


321 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Hilti,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hilti’den Makine Bakımını Kolaylaştıran Teknoloji
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sunis Hotels, GaziantepOSB, Çelik İhracatçıları Birliği Başkanı Namık Ekinci, TLS, Social Media Awards Turkey, MilanoKonferansMerkezi, İzmir Otoyolu Projesi, Önder Halisdemir, Çorlu, Esenyurt Belediyesi, ArkiteraMimarlıkMerkezi, Exxon Mobile, BoğaziçiKöprüsü, CNR Emlak İstanbul Zirvesi, Aydınlı Grup, Amerikan Gayrimenkul, GAD Vakfı, Hep İstanbul, NestTrendy, Sahre Tilkici Kia Sportage, Belgium Stone, Murat Yilmaz, FRHI Hotels & Resort, Bosna Hersek Bursa Fahri Konsolosu Muzaffer Çilek, Beytepe, Yücel Çelikbilek, BİE, Torbjörn Holmström, Philips Türkiye, AKD,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.