Ahşap tutkusu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Ahşap tutkusu
06 ARALIK 2017, Carsamba 14:46:04
Ahşap tutkusu
Villeroy&Boch, iç mekan tasarımında popülerliğini koruyan ahşabı, porselen karo serileriyle yaşam alanlarına taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Villeroy&Boch, iç mekan tasarımında popülerliğini koruyan ahşabı, porselen karo serileriyle yaşam alanlarına taşıyor. Geleneksel ahşap zeminlere alternatif oluşturan ahşap görünümlü seriler, dayanıklılı ve kaydırmaz yüzeyleriyle dikkat çekiyor. Doğal ahşaba göre daha az bakım gerektiren seriler, alerjisi olanlar ve yerden ısıtmalı mekanlar için öneriliyor.   

 Yıpranmış ahşabın yapısını seramiğe taşıyan Halston, zamansız tasarım yaklaşımıyla, ağacın büyüme çizgilerini gösterecek kadar doğal bir görünüme sahip. Doğal parkeden esinlenen modern tasarımlı Lodge serisi, damarlı yüzeyi ve renk çeşitliliğiyle öne çıkıyor. Doğaldan canlı tonlara giden geniş bir renk skalası sunan Tuxedo porselen karo serisi, mekanlara modern bir country tarzı getiriyor. Duş alanları dahil, evin her yerinde kullanılabilen Nature Side ise gri, bej, kızıl-kahve ve beyaz renk seçenekleriyle dikkat çekiyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 706 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Villeroy Boch,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Ahşap tutkusu
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ÖzyeğinÜniversitesi, anahtar priz, RenovaGroup, Houston/ Teksas, EmaarGrup, Erguvan İnşaat- Demirbaş Yapı, İberya, International Realty Plus, CEO, Giresun, vestel bulaşık makineleri, Jorge Gramaxo, İngiltere Bath Üniversitesi’nden Dr. Stephen Ledbetter, Hüseyin Bozkurt, Afyon Anemon Otel, BACnet Revision 1.10 , Busidence, Alaçatı Pazaryeri Camii, Meydanbey Ortak Girişimi, Boğaziçi, Antalya Ramada Plaza Oteli, Zafer KARADENİZ, iBridge, Emre Ilıcalı, ErsaşAlüminyum, Tübitak MİLHES, DoğaŞehircilik, ider, Fenix, Aksu Çayı Marina,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.