Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi
06 ARALIK 2017, Carsamba 14:28:21
Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi
Türkiye’nin ‘Altın Kalite’si Birevim
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Birevim, 22 Ekim 2017’de Fransa’nın başkenti Paris’te düzenlenen ‘Altın Kalite Ödülü’ töreninde Türkiye’yi gururlandırdı. 179 ülkeden farklı sektörlerin ödüllendirildiği törende Birevim; ‘Altın Kalite Ödülü’ne değer bulundu.

Birevim, QC100 Toplam Kalite Yönetimi prensipleri doğrultusunda çalışan uluslararası bir kurum olma özelliği taşıyan Business Initiative Directions (BID) tarafından Uluslararası Altın Kalite Ödülüne layık görüldü. İkinci yılında göstermiş olduğu başarı ile sektöre kazandırdığı yeniliklerle uluslararası bir ödül olan Altın Kalite Ödülünü Türkiye’ye kazandıran Birevim’e ödül, Business Initiative Directions (BID) CEO’su Jose E. Prieto tarafından Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi’ye takdim edildi.

Dünyanın 179 ülkesinden farklı sektörlerin ödüllendirildiği törende Birevim, ulaştığı kalite standartların yansıması olarak Altın Kalite Ödülü’ne değer bulundu. Ödül,  QC 100 Toplam Kalite Yönetimi Modeli kriterleri temel alınarak; liderlik, kalite, yenilikçilik, teknoloji, müşteri hizmetleri, müşteri memnuniyeti ve prestij konularında başarı elde eden firmalara veriliyor. Aynı zamanda ödüle layık görülen firmaların kendi sektöründe gösterdiği başarı ve yenilikler ödülün verilmesinde önemli bir parametre olarak karşımıza çıkıyor. 

Ödüle ilişkin duygu ve düşüncelerini açıklayan Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, Türkiye’ye böylesine önemli bir ödülle dönmekten duyduğu mutluluğu dile getirdi. Sektöre faklı bir bakış açıyla baktıklarını bu ödül ile bir kez daha kanıtladıklarını söyleyen Çiftçi, “Birevim olarak yüzde 100 müşteri memnuniyetiyle çalışıyor, tüm iş süreçlerimizi bu bakış açısıyla belirliyoruz. Ulaştığımız kalite standartlarının yansıması olarak bu ödüle layık görülmekten ve Türkiye’yi uluslararası arenada temsil etmekten dolayı çok mutluyuz. Dolayısıyla bu ödüle ulaşmamızda emeği olan tüm iş arkadaşlarıma bir kez daha teşekkür ederim. Daha nice ödüllere birlikte ulaşmak dileğiyle” dedi.  “Umuyoruz ki Türkiye’den sonra dünyanın farklı ülkelerinde de Birevim yöntemleri uygulanacaktır.”

Farklı ülkelerden farklı sektör temsilcilerinin hazır bulunduğu ödül töreni salonunda Birevim yöntemlerinin tanıtımını yapan Birevim Mali İşlerden Sorumlu İcra Kurulu Üyesi Mücahit Karabalık şunları söyledi; “Geliştirdiğimiz yöntemler sayesinde Türkiye’de insanlar faiz ve fark ödemek zorunda kalmadan gayrimenkul sahibi olabiliyorlar. Umuyoruz ki Türkiye’den sonra dünyanın farklı ülkelerinde de Birevim yöntemleri uygulanacaktır.”

Karabalık’ın yaptığı konuşma diğer katılımcılar tarafından büyük bir ilgiyle dinlenirken, program sonrası farklı ülkelerden katılımcılar Birevim yöntemleri hakkında daha detaylı bilgi alarak kendi ülkelerinde böyle bir yöntemin uygulanması gerektiği konusunda talepte bulundular. Birevim yöntemlerini kendi ülkelerinde uygulamak isteyen katılımcılarla çeşitli görüşmeler gerçekleştirildi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


355 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Murat Çiftçi, Birevim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Birevim uluslararası arenada da kalitesini tescilledi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
GLORIA SPORTS ARENA, Maslak İstanbul Sheraton Otel, ‘Kira Satışı’, Akdeniz EDAŞ, Ambiance Mobilya, 2015 Takvimi, OnurTekinturhan, Yeşil Semtler, “İNNOVİKO, İttifak Holding, 216 Koru , Pruva Aparts, Apollon Solar Car Ekib, Rekabet Kurulu, City of London, ÇİB, Guangzhou Weibo, Sera Gazı Ulusal Envanter, Bodrum Kayrak Serisi, TansuÖztorun, Atatürk Öğrenci Yurdu Kampusu, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği, BreraGüzelSanatlarAkademisi, Polat Gülman, Captain koleksiyon, Hilti TürkiyeCan Seyhan, Renovatio, Pine Silver, Ankara Sky Tower, Pantone,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.