Legend en iyisi olduğunu kanıtladı    | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   
06 ARALIK 2017, Carsamba 10:47:00
Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   
Egepen Deceuninck Legend Sistemleri ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün Türkiye’nin PVC devi Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, IFT Rosenheim laboratuvarı tarafından test edildi. Sonuçlar, Legend Sistemleri’nin ısı ve ses yalıtımında en etkili ürün olduğunu ortaya koydu.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’nin öncü PVC markası Egepen Deceuninck tarafından geliştirilen Legend Sistemleri, uluslararası arenada da kalitesini kanıtladı. 1966 yılında yalıtım sektöründe ürün kalitesini iyileştirmek amacıyla kurulan ve ürünleri araştıran, raporlandıran ve sertifikalandıran IFT Rosenheim, Legend Sistemleri’ni test etti. Sonuçlara göre, Legend Sistemleri’nin ısı iletkenlik katsayısı, Uf; 0.92 W/m2K olarak belgelendi. 

Testte bir doğramada, U pencere değerinin çalışması da IFT Rosenheim tarafından hesaplanarak raporlandı. Buna göre, Legend Sistemi’nin bir doğrama için U pencere değeri; 0.78 W/m2K olarak tespit edildi.

Türkiye’nin en etkili ve kullanışlı ürünlerinden

Sonuçlara göre 80 mm genişliğe, 6 odacıklı kanat yapısına sahip olan Legend Sistemleri’nin, Türkiye’deki en düşük ısı iletim katsayısına sahip ve en kullanışlı ürün olduğu kanıtlandı. Kusursuz ses ve ısı yalıtımı sağlayan Legend Sistemleri, bu özelliklerinin yanı sıra, mekânlara yer kazandırması açısından da işlevsellik sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


637 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Legend,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Legend en iyisi olduğunu kanıtladı   
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Su yalıtımı, WindowistTower, SOLAIR, starwood, İhsan Coşkun, MelaminÜreFormaldehit , kiralık ev, Öğretmen kampüsü, Yedi Proje, Nicoletti Home, Anka Yapı, Cem Çelebiler, Ahmet Yamaner, Pekdemirİnşaat, YangındanKorunmaHaftası, Mall of İstanbul, MEA, KahramanYiğit, ORKA Banyo, Uluslararası Mobilya Endüstrisi, Mücahit Yanılmaz, EBRD, VENESCO Bina Enerji Yönetimi Danışmanlık, geri dönüşüm, İnşaat&Yatırım, Evora, Matraş , DMYatırımİnşaat , Via Twins Projesi, Özge Ulusoy,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.