Nef, sektörün en çok satış yapan firması oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Nef, sektörün en çok satış yapan firması oldu
06 ARALIK 2017, Carsamba 10:43:32
Nef, sektörün en çok satış yapan firması oldu
Nef, Real Estate Stars ödüllerinde ciro bazında Türkiye’nin en çok satış yapan şirketi ödülüne layık görüldü.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Gayrimenkul sektörüne yön veren şirketleri teşvik etmeyi amaçlayan Real Estate Stars-Türkiye’nin Gayrimenkul Liderleri ödüllerinin sahipleri belli oldu. Türkiye’nin lider gayrimenkul şirketi Nef, 3 yıldır sürdürdüğü bu başarını, bu yıl da koruyarak Real Estate Stars’ın en önemli ödülünün sahibi oldu. Nef, Real Estate Stars’da Türkiye’nin en çok satış yapan şirketi olarak birincilik ödülüyle taçlandırıldı. Şirketten yapılan açıklamaya göre, 2014 yılından bu yana sergilediği büyüme grafiği ile Türkiye’nin en hızlı ve en çok satan gayrimenkul şirketlerinden olmayı başaran Nef, 1.3 milyar TL lira cirosu ile Real Estate Stars ödülleri kapsamında liderliğini de pekiştirmiş oldu.

Ödülü değerlendiren Nef İcra Kurulu Başkanı Erden Timur, “2017’nin son zamanlarını yaşadığımız şu günlerde, gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz ki Türkiye’de gayrimenkul sektörü her yıl hızla gelişerek büyüyor ve yeni rekorlara imza atıyor. Nef olarak biz de, her projemizi daha iyi olması için ince ince düşünerek planlıyor ve hayata geçiriyoruz. 2014 yılından bu yana sektörün en hızlı ve en çok satış yapan şirketiyiz. Biz Nef olarak, 5 yılda Türkiye’de sektör lideri olduk. Şimdi de 5 yılda, yurtdışında lider gayrimenkul firması olmak için strateji planımız hazır durumda. Özgürlüğü temel alan, paylaşım ekonomisine yönelik yeni konseptlerimizle, hedefimiz tüm dünya olarak belirledik. 10 yıl içinde ABD ve Avrupa’nın 10 metropolünde yer almayı hedefliyoruz. Real Estate Stars ödüllerindeki başarılı performansımız, attığımız adımların doğru yönde olduğunu gösteriyor. Geçen sene olduğu gibi, bu sene de Real Estate Stars’da Türkiye’nin en çok satış yapan gayrimenkul şirketi kategorisinde birincilik ödülünün sahibi olmamız, bizleri bu alanda cesaretlendiriyor ve gerekli adımları atmak için teşvik ediyor” dedi.

KAYNAK: Dünya265 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nef, Real Estate Stars, Gayrimenkul, Erden Timur, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nef, sektörün en çok satış yapan firması oldu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Talas, Toshiba, Paola Navone, Bulaşık Makinesi , Hakan Özman, Finansbank Özel Bankacılık Genel Müdür Yardımcısı Tunç Erdal, eOfis, Korkmaz Özgenler, Veysel Karani, Univa Student Residence, Ulanbatur, çevreci bina, Erdem Ertuna , Nuhoğlu, Orta Doğu Teknik Üniversitesi Metalurji Mühendisliği, 4.Ulusal Enerji Verimliliği Forum ve Fuarı, Çağdaş Belen, Sapanca Belediyesi ve Gebze Profesyonel Aşçılar Derneği , ESEER, WRI Türkiye, Guinness Dünya Rekorları, Binalarda Isı Yalıtımı ve Enerji Performans Yönetmelikleri, Sergi Köşkü, Green Serisi, Unica Plus, HomeOffice, Form VRF Sistemleri A.Ş, Mehmet Üstün, AtikerKonyaspor, PasifEvler,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.