AND’den Kartal’a mahalle konsepti | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
AND’den Kartal’a mahalle konsepti
05 ARALIK 2017, SALI 11:11:23
AND’den Kartal’a mahalle konsepti
And Gayrimenkul Kartal’da hayata geçirdiği AND Pastel’i mahalle konseptiyle inşa ediyor. 1.250 konuttan oluşan projede teslimler 2018’de yapılacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Anadolu Grubu'nun gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren firması AND Gayrimenkul, ilk konut projesi AND Pastel ile İstanbul Kartal'da yeni nesil bir mahalle inşa ediyor. Teslimleri Haziran 2018'de başlayacak olan ve son etabı da satışa açılan projede "Önce Yaşamaya Sonra Ödemeye Başla" kampanyası da devam ediyor. Projenin kredi ödemeleri ise Ocak 2019'a ertelenebiliyor. Yaşam başladıktan sonra ödeme yapabilme imkanı sunan AND Pastel'de aynı zamanda yüzde 1 KDV avantajı da sunuluyor. Ev sahibi olma hayallerini ertelemek istemeyenler için aynı zamanda 100'den fazla ödeme seçeneği de mevcut. Şimdiden yüzde 50'den fazlası satılan projede 60 ay vade kredi kullanımına yüzde 0 faiz avantajı da devam ediyor. İstanbul'un ana ulaşım akslarından E-5'in hemen yanında yer alan AND Pastel, 7 blok ve 1.250 konuttan oluşuyor. Kartal bölgesinin en büyük projelerinden biri olan AND Pastel, orta ölçekli bir mahalle büyüklüğünde. HPP Architects tarafından tasarlanan proje 'Yeni Nesil Mahalle' konseptiyle tasarlanan projenin yüzde 70'i peyzaj alanından oluşuyor. 30.000 metrekare peyzaj alanı ile yaklaşık 72 adet basketbol sahası kadar büyük bir peyzaj alanına sahip projede, yüzde 30 oranında doğal toprak korunuyor. Doğal toprak projede büyük ve yetişkin ağaçların yer alabilmesine olanak sağlıyor.

KOMŞUKÖY'LÜ YAPIYOR

Türkiye'de ilk defa yapılan bir işbirliği ile AND Gayrimenkul, Komşuköy'deki AND Pastel tarlalarında yetişen ürünler ev sahipleriyle buluşuyor. Şimdiden her ay ev sahiplerine gönderimine başlanan Komşuköy'ün doğal ürünleri proje tesliminden sonra da ev sahiplerine her ay gönderilmeye devam edecek.

AND Gayrimenkul Genel Müdürü Ali Baki Usta, "AND Pastel'in çalışmalarına başlamadan önce 11 farklı araştırma yaptık. İTÜ ve Akademetre ile çocukları merkeze alan, değişen kuşak ihtiyaçlarını analiz etmeye yönelen araştırmalar da gerçekleştirdik. Bu araştırma çıktılarını baz alarak AND Pastel'i 'Çocuk Dostu Proje'olarak tasarladık" diye konuştu.

KAYNAK: Sabah1178 kez okunmuştur.


ETİKETLER : And Gayrimenkul, Kartal, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

AND’den Kartal’a mahalle konsepti
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Bülent Gedikli, Silverline Antares, SüleymanÖzcan, Çiftehavuzlar, Seyr-i Adalar, Avcılar, Moskova Uluslararası İş Merkezi, Joy Serisi, Faruk Güler, Messe Frankfurt Exhibition Fuar alanı, Filipin, Yurtbay Türk Seramik Sektörü, Radisson Red, Arie den Hartog, Doç.Dr. Erhan Akça, BesteNazSüllü, Cigs, Doğal Taş Tasarım Yarışması, bursa beton, ErgünMimarlık, 'Three' 'Spessore' , KADEX 2018, Etihad Havayolları, Kıyıİstanbul, Dyo Boya Fabrikaları, KuzeyMarmara, usta, OMV Gaz ve Enerji Satış A.Ş., MakyolYaşamBeylikdüzü, Mix Center,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.