Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
05 ARALIK 2017, SALI 10:12:37
Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
Türkiye’de konut projelerinde yapacağı zamları henüz temel atma döneminde ortaya koyarak açıklanmasını sağlayan ‘kâr fırsat modeli’nin yaratıcısı Akfen İnşaat ve Akfen GYO’nun Ankara İncek’te yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde düzenlediği kampanyada son haftaya girildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Akfen, 10 Aralık’ta bitecek kampanyasında Bulvar Loft’u tamamlayacağı 2019 yılının başına kadar yüzde 21 kâr elde etme fırsatı sunuyor. Bulvar Loft'un yoğun ilgi gören kampanyasında bir ödeme kolaylığı olarak da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyduğu ‘kâr fırsatı modeli’ ile hayata geçirdiği konut projelerinde fiyatlarda meydana gelecek artışları ilk günden açıklayan Akfen İnşaat ve Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (GYO) Adi Ortaklığı’nın Ankara’da yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesindeki kampanyanın son haftaya girildi. 10 Aralık’ta tamamlanacak kampanyada Akfen İnşaat ve Akfen GYO, geçen yıl yapımına başladığı Bulvar Loft projesinin teslim edileceği 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 21’lik kâr fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Bulvar Loft projesinden konut alanlara kâr fırsatının yanı sıra bir ödeme kolaylığı olarak da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sağlanıyor.

10 ARALIK’A KADAR KONUT SATIN ALANA %21 KAR FIRSATI

Konuyla ilgili bilgi veren Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, konut alıcısına projedeki birimlerin ne zaman zamlanacağını lansman döneminde gösterdikleri bu modelin ev sahipleri tarafından takdirle karşılandığını ve sektörde de örnek alındığını söyledi. Barçak, “Konut satın almaya yönelik iştahın yeniden oluşmaya başladığı bu dönemde hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamız çok ilgi gördü. 10 Aralık’ta son bulacak kampanyamız ile projede hiçbir zaman fiyatların geri gelmeyeceğini açıklıyoruz. Böylelikle 10 Aralık’a kadar bizden konut alanlar, bu tarihten itibaren satın alacaklardan hiçbir dönemde aynı ya da daha pahalıya daire sahibi olmayacaklar” ifadelerini kullandı.

Ankara’nın popüler gelişim alanı İncek’in kendilerinin ardından hayata geçirilen konut projeleri ile birlikte Türkiye’nin en çok değer kazanan bölgeleri arasına girdiğine dikkat çeken Barış Barçak, İncek’te 5 yıl önce metrekaresi 2 bin 500 liraya satılan konutların değeri 6 bin liraya kadar yükseldiğini sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım735 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bulvar Loft, Barış Barçak, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Volkan Kumaş, ADV Kule, İzmit Körfez Geçişi Asma Köprüsü, Kelebekia, İtalyan Giorgio Collection, CanDinçer , GalataraySporKulübü, MOBİTEK, Bülent Demiren, 6. Boğaziçi Zirvesi, Evviva Gold, Hakan Akbal, Emek Boru, Ekonomist Dergisi, Enat ve Altı Nokta Körler Derneği , balkon, Rodop Dağları, Creavit piyano, Elite World Otelleri, PointBornova, Zambak Yayın Grubu, NOA, SeçimSonuçları, Bekir Okan, Emaar Properties PJSC, Sakarya 2. OSB, socar, İTÜ Makine Fakültesi, Başbakan Tayyip Erdoğan, Elit Pipe,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.