Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
05 ARALIK 2017, SALI 10:12:37
Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
Türkiye’de konut projelerinde yapacağı zamları henüz temel atma döneminde ortaya koyarak açıklanmasını sağlayan ‘kâr fırsat modeli’nin yaratıcısı Akfen İnşaat ve Akfen GYO’nun Ankara İncek’te yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesinde düzenlediği kampanyada son haftaya girildi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Akfen, 10 Aralık’ta bitecek kampanyasında Bulvar Loft’u tamamlayacağı 2019 yılının başına kadar yüzde 21 kâr elde etme fırsatı sunuyor. Bulvar Loft'un yoğun ilgi gören kampanyasında bir ödeme kolaylığı olarak da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği de bulunuyor. Türkiye’de ilk defa uygulamaya koyduğu ‘kâr fırsatı modeli’ ile hayata geçirdiği konut projelerinde fiyatlarda meydana gelecek artışları ilk günden açıklayan Akfen İnşaat ve Akfen Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı A.Ş. (GYO) Adi Ortaklığı’nın Ankara’da yapımına devam ettiği Bulvar Loft projesindeki kampanyanın son haftaya girildi. 10 Aralık’ta tamamlanacak kampanyada Akfen İnşaat ve Akfen GYO, geçen yıl yapımına başladığı Bulvar Loft projesinin teslim edileceği 2019 yılının başına kadar daire sahiplerine yüzde 21’lik kâr fırsatı sunuyor. Kampanya kapsamında Bulvar Loft projesinden konut alanlara kâr fırsatının yanı sıra bir ödeme kolaylığı olarak da 48 ay vade farksız ödeme seçeneği sağlanıyor.

10 ARALIK’A KADAR KONUT SATIN ALANA %21 KAR FIRSATI

Konuyla ilgili bilgi veren Akfen Danışmanlık ve Proje Geliştirme Genel Müdürü Barış Barçak, konut alıcısına projedeki birimlerin ne zaman zamlanacağını lansman döneminde gösterdikleri bu modelin ev sahipleri tarafından takdirle karşılandığını ve sektörde de örnek alındığını söyledi. Barçak, “Konut satın almaya yönelik iştahın yeniden oluşmaya başladığı bu dönemde hayata geçirdiğimiz yeni kampanyamız çok ilgi gördü. 10 Aralık’ta son bulacak kampanyamız ile projede hiçbir zaman fiyatların geri gelmeyeceğini açıklıyoruz. Böylelikle 10 Aralık’a kadar bizden konut alanlar, bu tarihten itibaren satın alacaklardan hiçbir dönemde aynı ya da daha pahalıya daire sahibi olmayacaklar” ifadelerini kullandı.

Ankara’nın popüler gelişim alanı İncek’in kendilerinin ardından hayata geçirilen konut projeleri ile birlikte Türkiye’nin en çok değer kazanan bölgeleri arasına girdiğine dikkat çeken Barış Barçak, İncek’te 5 yıl önce metrekaresi 2 bin 500 liraya satılan konutların değeri 6 bin liraya kadar yükseldiğini sözlerine ekledi.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım1202 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Bulvar Loft, Barış Barçak, Ankara, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bulvar Loft'un ‘yüzde 21’lik kâr fırsatı’ kampanyasında son hafta
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Crown Residence, İndüksiyonlu ocaklar, Huma Yapı, KoçTwinTowers, Doğanlar Yatırım Holding, KayalarKimya, Dünya Turizm Oscarları, OnaltıDokuz, Özinönü, Alldesign İstanbul, Bakü, Pendik Güllübağlar İMKB Teknik ve Endüstri Meslek Lisesi’, GörkemVolkan, Dr. Sibel Sezer Eralp, Haliç Çevre Koruma Projesi, Bodrum Yarımadası, MagnetCity, TrendGayrimenkul, Vita Nova, Söke ilçesi, Fairmont Hotel, Yenice, Eker, Özyurtlar İnşaat, RockwellAutomation , alt yapı devrimi, WavinAS Sessiz Boru®, Kar Grup, Ziylan Gayrimenkul , LütfiKırdar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.