Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
05 ARALIK 2017, SALI 10:07:49
Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, sert kuvars taşının üstün özelliklerini banyolara da taşıyor. Silestone banyo koleksiyonu, yüzeylerin akıcı uyumu ve seçkin renkleriyle göz kamaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan Cosentino, sert kuvars taşının üstün özelliklerini banyo tezgahı, lavabo ve duş tekneleri ile banyolara da taşıyor. Dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, yüksek leke ve çizilme direnci, sıvılardan etkilenmemesi, az ek yeri gibi ideal banyolarda bulunması gereken tüm özellikleri tasarım sever kullanıcıların beğenisine sunuyor. Silestone banyo koleksiyonu, su emmemesi ve hijyenik özellikleri sayesinde uzun yıllar boyu ilk günkü formunu koruyarak kullanıcılara ferah ve bakımı kolay bir ortam vadediyor.

Kuvars taşının estetiği ve teknolojik üstünlüğüyle fark yaratıyor

Rutubetli ve ısı değişikliğine maruz kalan mekanlarda tasarımın yanı sıra ürün performansı da büyük önem taşıyor. Gözeneksiz ve az bakım gerektiren yüzeyi sayesinde suyla iç içe olan mekanlarda farklı renkleriyle ideal bir seçenek sunan Silestone banyo koleksiyonu, günlük kullanım sırasında leke tutmayan özelliği ile öne çıkıyor. Kuvars taşının estetiği ve teknolojik üstünlüğüyle fark yaratan Silestone, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 711 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Dr. Stefan Asenkerschbaumer, Cahit Durmaz, 4. Ulusal Enerji Verimliliği Fuarı, Vezirköprü Orman Ürünleri, TIR, Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt, Rüstem Çetinkaya, Yeni İmar Yönetmeliği , Downtown, Blue®, Yingli Solar Türkiye, TürkiyeHazırBetonBirliği, Bauhaus, Prof. Dr. Frank Richter, Çağ Üniversitesi, Hukuk Platformu, Metehan Gündüz, Kocaeli Belediye Başkanı İbrahim Karaosmanoğlu, AG Holzman, Sinan Somer, TrendERA Gayrimenkul, Ulanbatur, duty free, İşGYO, REC, Türkiye Enerji Sektörü Liderliği, 6.Enerji Verimliliği Forumu ve Fuarı, Tuğçelik, samet, EVA Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.