Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
05 ARALIK 2017, SALI 10:07:49
Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
Dünyanın en büyük kuvars yüzey üreticisi Cosentino, sert kuvars taşının üstün özelliklerini banyolara da taşıyor. Silestone banyo koleksiyonu, yüzeylerin akıcı uyumu ve seçkin renkleriyle göz kamaştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari ve teknik açıdan yüzeylerde devrim yaratan Cosentino, sert kuvars taşının üstün özelliklerini banyo tezgahı, lavabo ve duş tekneleri ile banyolara da taşıyor. Dünyanın lider kuvars yüzey üreticisi Cosentino, yüksek leke ve çizilme direnci, sıvılardan etkilenmemesi, az ek yeri gibi ideal banyolarda bulunması gereken tüm özellikleri tasarım sever kullanıcıların beğenisine sunuyor. Silestone banyo koleksiyonu, su emmemesi ve hijyenik özellikleri sayesinde uzun yıllar boyu ilk günkü formunu koruyarak kullanıcılara ferah ve bakımı kolay bir ortam vadediyor.

Kuvars taşının estetiği ve teknolojik üstünlüğüyle fark yaratıyor

Rutubetli ve ısı değişikliğine maruz kalan mekanlarda tasarımın yanı sıra ürün performansı da büyük önem taşıyor. Gözeneksiz ve az bakım gerektiren yüzeyi sayesinde suyla iç içe olan mekanlarda farklı renkleriyle ideal bir seçenek sunan Silestone banyo koleksiyonu, günlük kullanım sırasında leke tutmayan özelliği ile öne çıkıyor. Kuvars taşının estetiği ve teknolojik üstünlüğüyle fark yaratan Silestone, kullanıcılara uzun ömürlü bir kullanım sunuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 663 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Cosentino,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyoların iç huzurunu Silestone ile yaşayın
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
“Çarşamba Pazarı” , endeksa, İlhan İl, Alaçatı Pazaryeri Camii, ErgünTuran, Işıl Dinçer, Faruk Eczacıbaşı, Piyalepaşaİstanbul, DidemGüven, WavinAS Sessiz Boru®, JedFadıl, Interax, İbrahim Özbek, İstanbul Maden İhracatçıları Birliği (İMİB) Başkanı Mehmet Özer, GYİAD, Asansör İstanbul, Prestige serileri, Ataşehir Belediyesi, ALM İnşaat , GiresunOrduHavalimanı, Emerson Network Power, İSGAvrasya2018, Çedaş, Inverter A410 Klima, Türk-Fransız Sürdürülebilir Şehircilik Sempozyumu, Sunrise koleksiyon, yeniden yapılanma, Tunç Göz, Alpaslan Korkmaz, OFF-SET,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.