İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
04 ARALIK 2017, Pazartesi 15:34:08
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor. Rafine ve zarif detayları bir araya getiren koleksiyon; stil sahibi, modernize edilmiş nostalji hisli mekanlar yaratıyor. Carraggio ve Onyx gibi İtalya’nın seçkin mermer tipolojilerini, İtalyan dokunuşuyla mekanlara taşıyan ‘Regis’ koleksiyonu, zamansız tarzı ile zarafet ve güzellik hissini bir arada yansıtıyor.

‘Regis’ koleksiyonu, Caravaggio mermeri üstüne altın çizgili dekorun yanı sıra, Onyx mermer üzeri parlak çizgili dekorlarıyla da kullanıcıya göz alıcı modern dekor alternatifleri sunuyor.

Edilcuoghi, ‘Regis’ koleksiyonu içinde mermerleri tamamlayan dolap kapağı tipolojisi ile de mekanlardaki klasik ve elegan duruş pekiştiriliyor. Farklı birimleri ile kullanıcının kendi mekanının tasarımcısı olması sağlanırken, rafine ve klasik bir tarz arayanlara cevap veriliyor.


Edilcuoghi’nin tüm serileri, Kale’nin dünyanın seçkin şehirlerinde bulunan mağazaları ve Türkiye’deki showroom’larında tüketicilerle buluşuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 658 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Edilcuoghi, Regis, İtalya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Murat Bozkurt, turizm, SehaYapı, Trabzon stadı, Corridor, Vedat Aşcı, Varyap Gayrimenkul, Tunceli Üniversitesi Mühendislik Fakültesi, 53 santral , Darülaceze, Önder Türkkanı, Yalı Yeşilköy, Nepal, Electricx 2017 Fuarı, Joy Collection, Bülend Özden, Good Design Award 2012, Zafer Kurşun, Dareyn Bakırköy, Deprem Bölgelerinde Sürdürülebilir Yapı Kavramları, Kale Yapı Gayrimenkul Geliştirme ve İşletme, VM1, Makel 2013 Zirvesi, Trios, Hattat Termik Santrali, Agah Uğur, Prof.Dr.Öcal Oğuz, DebyaPanel, Ersa’nın, Moskova,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.