İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
04 ARALIK 2017, Pazartesi 15:34:08
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor. Rafine ve zarif detayları bir araya getiren koleksiyon; stil sahibi, modernize edilmiş nostalji hisli mekanlar yaratıyor. Carraggio ve Onyx gibi İtalya’nın seçkin mermer tipolojilerini, İtalyan dokunuşuyla mekanlara taşıyan ‘Regis’ koleksiyonu, zamansız tarzı ile zarafet ve güzellik hissini bir arada yansıtıyor.

‘Regis’ koleksiyonu, Caravaggio mermeri üstüne altın çizgili dekorun yanı sıra, Onyx mermer üzeri parlak çizgili dekorlarıyla da kullanıcıya göz alıcı modern dekor alternatifleri sunuyor.

Edilcuoghi, ‘Regis’ koleksiyonu içinde mermerleri tamamlayan dolap kapağı tipolojisi ile de mekanlardaki klasik ve elegan duruş pekiştiriliyor. Farklı birimleri ile kullanıcının kendi mekanının tasarımcısı olması sağlanırken, rafine ve klasik bir tarz arayanlara cevap veriliyor.


Edilcuoghi’nin tüm serileri, Kale’nin dünyanın seçkin şehirlerinde bulunan mağazaları ve Türkiye’deki showroom’larında tüketicilerle buluşuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 740 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Edilcuoghi, Regis, İtalya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sevil Acar, “Türkiye Gayrimenkul Pazarı Görünümü”, CNR Holding, Başkanı Süleyman Sağlam, İSKİD, İzmir Havaliman, Kartal Lapis Han, Evren Ünver, Costa Brava, Hüdaverdi Dursun, Yapı Decor , Panel, HalukSur, Yelin Evcen, Stockholm, Göl Mahal Villaları, Barselona Limanı, Magniflex, Sabiha Gökçen, Yılın En İyi Havalimanı Müteahhidi, Deira inşaat, Peli-DK, WEEE Yönetmeliği, Toshiba LED Aydınlatma , AkbatıAVM, Elginkan Vakfı, Parafudrlar, İmar Kanun Düzenlemesi, MahallAnkara, Yusuf DÜLBER,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.