İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
04 ARALIK 2017, Pazartesi 15:34:08
İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Edilcuoghi’, tasarım ilhamını klasik formların modernize edilmesinden aldığı ‘Regis’ koleksiyonu ile evlere elegand bir dokunuş kazandırıyor. Rafine ve zarif detayları bir araya getiren koleksiyon; stil sahibi, modernize edilmiş nostalji hisli mekanlar yaratıyor. Carraggio ve Onyx gibi İtalya’nın seçkin mermer tipolojilerini, İtalyan dokunuşuyla mekanlara taşıyan ‘Regis’ koleksiyonu, zamansız tarzı ile zarafet ve güzellik hissini bir arada yansıtıyor.

‘Regis’ koleksiyonu, Caravaggio mermeri üstüne altın çizgili dekorun yanı sıra, Onyx mermer üzeri parlak çizgili dekorlarıyla da kullanıcıya göz alıcı modern dekor alternatifleri sunuyor.

Edilcuoghi, ‘Regis’ koleksiyonu içinde mermerleri tamamlayan dolap kapağı tipolojisi ile de mekanlardaki klasik ve elegan duruş pekiştiriliyor. Farklı birimleri ile kullanıcının kendi mekanının tasarımcısı olması sağlanırken, rafine ve klasik bir tarz arayanlara cevap veriliyor.


Edilcuoghi’nin tüm serileri, Kale’nin dünyanın seçkin şehirlerinde bulunan mağazaları ve Türkiye’deki showroom’larında tüketicilerle buluşuyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 697 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Edilcuoghi, Regis, İtalya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İtalya’nın seçkin mermerleri ‘Edilcuoghi’nin 
Regis koleksiyonu ile evinize geliyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Baymak, Kentsel Tasarım Fikir Projesi , Orhan AYYILDIZ , ICE COLLECTION, iTower, Emre Erkin, Mehmet Semih Söylemez, Sole LED, Süleyman Tunç, Buketİnşaat, DOMOTEX, AnkaraNiğdeOtoyolu, BosaAhşapAtölye, 4. Uludağ Ekonomi Zirvesi, gpd, Dr.Selçuk Denizligil, Süper Çeltik, Propa, ı İhsan Karagöz , Yapı Kredi Konut ve İşyeri Finansman Direktörü İsmet Erdem, Yunanistan Korfu, 9.GayrımenkulFuarı, Ertuğrul Gündoğdu , Engin Keçeli, Deprem mühendisliği, CoşkumTürkeli , CVKHukukBürosu, Sedat Laçiner , Konforia , Ayaydın-MiroglioGrubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.