İç mekan tasarımında yeni bir ürün: Dekorawall | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İç mekan tasarımında yeni bir ürün: Dekorawall
04 ARALIK 2017, Pazartesi 14:11:38
İç mekan tasarımında yeni bir ürün: Dekorawall
PVC folyo sektöründe birçok yeniliğe imza atan Esfolyo, Dekorawall duvar panelleri ile dekorasyon dünyasına da yeni bir ürün kazandırdı. Dekorawall duvar panelleri üç boyutlu desenleri ve doğal görünümleriyle dekore edildikleri mekanlara farklı bir estetik katıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Dekorasyon dünyasına iddialı bir ürün olarak giren Dekorawall, iç mimarlara, dekoratörlere ve dekorasyonda farklılık arayan kullanıcılara yönelik duvar panelleri ile göz dolduruyor. Dekorawall duvar panelleri, üç boyutlu yapısı ve doğal taş/tuğla desenlerini yansıtan tasarımı ile dekore edildikleri yaşam alanlarına çarpıcı bir derinlik kazandırıyor.

Hem dekoratif hem fonksiyonel

Dekorawall duvar panelleri, esnek olmaları nedeniyle kıvrımlı alanlara rahat uygulanabiliyor, kolay kesilip eklenmesi sayesinde projelerine doğal taş veya tuğla deseni uygulamak isteyip uygulayamayan ya da inşaat ve boya kirliliği ile uğraşmak istemeyen tüketicilere ideal bir seçenek sunuyor. Yüksek ısı ve ses yalıtımı da sağlayan duvar panelleri, aynı zamanda fonksiyonel bir ürün olarak öne çıkıyor. Esnek bir ürün olması nedeniyle çarpmadan kaynaklanan yaralanmaların da önüne geçen ürün, çocuk odaları, oyun alanları ve kreşler için sağlıklı bir alternatif sunuyor.  Yaşam alanlarında ihtiyaç duyulan birçok özelliğe sahip olan Dekorowall duvar panelleri ses ve ısı yalıtımı işlevinin yanı sıra su geçirmiyor, zamanla yapışkanlığını ve izolasyon özelliğini kaybetmiyor, koku yapmıyor, kolay temizleniyor, antibakteriyel özelliğe sahip bulunuyor, toksik madde içermiyor ve darbeyi %100 absorbe ediyor. 

Her çeşit iç mekan tasarımına uygun

Dekorawall, oturma odası, çocuk odası, mutfak ve salon gibi yaşam alanlarının yanı sıra ofis, spor salonu, kreş, teras, mağaza, fuar standı, hastane, iş yeri, kış bahçesi iç mekan tasarımlarında da uygulanabiliyor. 

Zengin renk ve desen çeşitliliği

Dekorawall 1x50x100 cm boyutlarında, 10‘lu paket ve 32‘li paket, beyaz, sarı taş, tuğla rengi ve gri taş rengi seçenekleri ile satışa sunuluyor.  Nihai tüketiciler için karma renk paketi seçeneği de sunuluyor.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 764 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Esfolyo, Dekorawall,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İç mekan tasarımında yeni bir ürün: Dekorawall
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sami Seçkin, Avrupa Konutları, All Energy Turkey 2014 Kongre ve Fuarı, MAPIC 2014, Hassan Ali Khayre, Özkum Tesisleri, Kandilli’ye 144 Konak, Kapıcıoğlu Proje, Ezcacıbaşı İntema, Başar Arıoğlu, Ege Perla , bina otomasyon, Iphone, Erol Altan, BURFAŞ, Ergün Sevim, Concorde Hotels&Resorts, Eyüp Sultan Bulvarı, Ege Turizm, Mehmet Kutman, Marmara, Prestij Konutları, Bio City Development Company, By Otel, Deutsche Bank, Forum İstanbul 2018, Tavoflex, Terje Evensen, Soyak Mavişehir Optimus Gold projesi, Mimarlık sergisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.