Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler
04 ARALIK 2017, Pazartesi 11:46:58
Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler
Evde hijyenin banyodan başladığını bilenler, VitrA’nın geliştirdiği akıllı teknolojileri tercih ediyor. VitrA, hijyenden ödün vermeyen çözümleriyle, banyoların temizliğini kolaylaştırıyor ve zaman kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

VitrA’nın farklı tasarımlardaki asma klozetleri, zemin temizliğinin kolayca yapılmasını sağlıyor. Gömme rezervuarlarla birlikte kullanılan asma klozetler, banyolara şık ve ferah bir alternatif de getiriyor. Farklı renk ve modellerdeki kumanda panelleri, antibakteriyel özellikleri sayesinde tüm ailenin güvenle ve parmak izi bırakmadan kullanmasına olanak tanıyor.

VitrA’nın kanalsız iç hazne yapısıyla kir oluşumunu engelleyen ve kolayca temizlenebilen Rim-ex klozetleri, banyoda hijyen arayanların en büyük yardımcısı oluyor. VitrAfresh ise klozete entegre edilen deterjan haznesi sayesinde, suyun her akışında ferah bir koku yayıyor ve maksimum hijyen sağlıyor.

VitrA Clean teknolojisi, özel sırlama yöntemiyle, duvar karolarında suyun yüzey üzerinde cıva gibi hareket etmesini ve kirin yüzeyden kolaylıkla ayrılmasını sağlıyor. Böylece duvar karolarının temizliği için daha az su, emek ve temizlik malzemesi harcanıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 678 kez okunmuştur.


ETİKETLER : VitrA, Clean,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Banyoda maksimum hijyen için VitrA’dan akıllı teknolojiler
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kuyaş Gayrimenkul, TunaYapı, Ofton İnşaat A.Ş, CO2, Breeze Demar Emlak Projesi, ‘Tarih Süleymaniye Camii, Proje Beyaz, WIN Eurasia Automation, Ankara Yolu, ParkAparts, Ferruh Özkan, Abdülhamid, Logic, AyrımYaserTalu, Emaar Properties PJSC, eRELAX, Viatrans-Meydanbey Ortak Girişimi, Jade Serisi, Turuncu Residence, AntalyaMMO, GROHE TurboStat®, kuraklık, Aice Srl, Çeşme Altınyunus Resort & Thermal Hotel, Burak Ali Karacan, Dmitry Medvedev, Hak Yapı, Tekin Acar Kozmetik, Varol Civil, Ekonomist Dergisi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.