Babacan Premium'un ticari üniteleri 40 ay sıfır faiz ile satışa çıktı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Babacan Premium'un ticari üniteleri 40 ay sıfır faiz ile satışa çıktı
30 KASIM 2017, Persembe 12:28:18
Babacan Premium'un ticari üniteleri 40 ay sıfır faiz ile satışa çıktı
Babacan Holding’de bir ilk Babacan Premium’un ticari üniteleri ‘40 ay sıfır faiz’ ile satışa çıktı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Hayata geçirdiği prestijli, güvenilir konut projeleri ve konut sahibi olmayı kolaylaştırmak için birbirinden özel kampanyaları ile tanınan Babacan Holding, faizleri sıfırlayarak yatırımcıya destek olacak. 7 ay sonra teslim edilecek ticari üniteler, 40 ay sıfır faiz fırsatıyla yatırımcılarını bekliyor.  İstanbul’un gayrimenkulde en fazla prim yapan bölgesi Beylikdüzü’nde ürettiği markalı konut projeleri ve ticari üniteleri ile adından söz ettiren Babacan Holding, ‘Babacan Premium’ projesindeki ticari ünitelerini 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardı.  Ekonomik veriler üzerinde faizin yarattığı olumsuz etkiyi ortadan kaldırmayı amaçlayan ve yatırımcıya karlı bir yatırım fırsatının kapılarını açan kampanya kapsamında 56 adet ticari ünitenin satışı yapılacak.

Mehmet Babacan: “Şirket geleneğini bozduk”

Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, bugüne kadar hep kiralama yöntemini tercih ettikleri ticari üniteleri, şirket geleneğini bozarak ilk kez satışa çıkarma kararı aldıklarını açıkladı.  Mehmet Babacan, “Bugüne kadar şirket politikası olarak hayata geçirdiğimiz tüm projelerimizde yer alan ticari ünitelerimizi satmak yerine kiralıyorduk. Hem yerli, hem de yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılanan şehrin en merkezi, en değerli lokasyonundaki ‘Babacan Premium’ projemizde yer alan ‘Babacan Premium Çarşı’daki ticari ünitelerimizi konsept bir açıkhava alışveriş merkezi kurgusuyla satışa çıkardık” dedi.  Babacan, İstanbul’un cazibe merkezi haline gelen kesişim noktasında, nüfusun en yoğun olduğu bölgede konumlanan ‘Babacan Premium’ ticari ünitelerinin yatırımcılarına yüksek kira getirisi sağlayacağını da belirtti.

Taksitlerini kendi kendine ödeyebilecek…

Babacan, “Babacan Premium Çarşı içerisinde bulunan toplam 56 adet ticari ünitemiz 990.000TL’den başlayan fiyatlarla yatırımcısını bekliyor. Ticari ünitelerimizi 40 ay sıfır faiz avantajıyla satışa çıkardık. Bu kampanya kapsamında yatırımcılara çok özel bir fırsat da sunmuş oluyoruz. Ticari üniteler 7 ay sonra Haziran 2018’de teslim edilmiş olacak. Yatırımcılar, bu ünitelerin kira getirisi sayesinde geri kalan 32 ay boyunca ödeyecekleri taksitleri bir anlamda finanse etmiş olacak. Böylece müşterilerimize kendi kendine ödeyen bir sistem sunmuş oluyoruz. Ayrıca projemizin eşsiz lokasyonu ile sürekli değerlenen ve yeni ulaşım projeleri ile cazip hale getirilen bir konumda yer alması da yatırımcı için ayrıca bir kazanç kaynağı olacaktır. Dolayısıyla, sunduğumuz imkanları fırsata çevirecek yatırımcılar aynı zamanda bölgenin en çok kazananları olacak” diye konuştu. 

Ulaşım rahatlığı

Residence, tower, terrace ve home officeden meydana gelen ‘Babacan Premium’, Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanıyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen ‘Babacan Premium’da toplam 1009 konut ve 56 adet ticari ünite bulunuyor.  Haziran 2018’de teslim edilecek proje, E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede yer alıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1223 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Holding, Mehmet Babacan, Babacan Premium,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Babacan Premium'un ticari üniteleri 40 ay sıfır faiz ile satışa çıktı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ata Bilge Aka Konutları, Kiptaş Hadımköy 3. Etap Konutları, GönyeTasarım, AlaaJennane, Kağıthane7000, su sıkıntısı, OMV Samsun Elektrik Santrali, 16/9, italyan dondurma, Cityscape2015, Yeşilmavi, REIDIN-GYODER Yeni Konut Fiyat Endeksi, Media, ELBİElektrik, iktisat, BaşaranIsı, ENVER, Kalebodur Elhamra, Las Vegas, Epic, AmadGayrimenkul, Özemeksan, Beton serisi, Tanju Verda Akın, Bosch SuperSilence , Ahmet Öztürk, Hale Kuyucu , Wolfe House, Capital 500 Listesi, CCN Holding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.