Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
23 KASIM 2017, Persembe 10:18:50
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
Nazenin Konakları Çengelköy projesinin çok beğenilmesinin ardından aynı grubun yeni projelere yakında başlayacağı haberi geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Firma isimlerini de ilk projeden alan ‘Nazenin Proje’, ikinci projeleri olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yine Çengelköy’de ‘geleneksel aile yaşamı’ temalı bir konsepte sahip olacak olan projeye 2018’in ilk yarısında başlanacak. Bu projenin yanı sıra Nazenin Proje’nin İstanbul’un farklı yerlerinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri de bulunuyor. Önümüzdeki dönemde tüm projelerle ilgili detayların netleşmesi bekleniyor.

“Doğru işler yapmak ve dürüstlük her zaman meyvesini veriyor”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nazenin Proje Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, yeni projelerle ilgili fizibilite çalışmalarının heyecanı içerisinde olduklarını ve yakında detaylı bilgileri paylaşacaklarını belirtti.

Lüks konut segmentinde proje yapmanın oldukça zor olduğuna değinen Kaan Pehlivan; “Hedef kitlemiz çok bilinçli ve takipçi. Bu yüzden sürekli gelişim ve iyinin de iyisini yapma misyonunu gerçekleştirmelisiniz. Nazenin Konakları müşterilerin taleplerine göre de şekillenen bir proje oldu. Ocak ayında projede hayat başlayacak ve satışları büyük oranda tamamladık. Doğru kişilerle doğru işler yaptığını zaman ve dürüstlük ilkesinden ödün vermediğiniz zaman başarıya ulaşıyorsunuz” dedi.

“Nazenin Konakları herkesin arzuladığı bir marka olacak”

Nazenin Konakları’nın başarılı olmasının zincir markaya dönüşüm için önemli rol oynadığını belirten Kaan Pehlivan şöyle devam etti; “Açıkçası ilk projemizde bu denli ilgi görmeseydik ikinci projeye cesaret edemeyebilirdik. Ama şu an aynı marka ve konseptle sonraki projeleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Zincirin ikinci halkası olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ de ilk projemiz kadar özel olacak. Elbette fiziki özelliklerde değişiklikler olacaktır ancak mimari kalite, müşteri profilimizdeki seçicilik, insana ve doğaya saygı önceliğimiz hep aynı kalacaktır. Artık konut ve emlak sektöründe çizginizi korumazsanız kalıcı olmanız imkansız.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 828 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nazenin Konakları Çengelköy, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sipo, Ataköy Hastanesi, Karaahmetli, Gemlik, 7G50, Çelik Sektörü, Quadro, KaleAnahtarcılarKulübü, Soyak Park Aparts, Maslakno1Plaza, Terrace Tema, Kenan Yavuz, VitrA İnovasyon Merkezi’, İGAHavalimanı, Hüseyin Sözlü, Malezyalı UEM Group Berhad, Aykarİnşaat, Enyap İnşaat, Makro İnşaat, Murat Okalin, Effie , Tuz Gölü, SumkaYapı, İMOB2016, BARRA®Flame, Batışehir, Selective Samandıra, Domotex Middle East, yapişlet-devret, RE-Y(St)Y-PiMF,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.