Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
23 KASIM 2017, Persembe 10:18:50
Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
Nazenin Konakları Çengelköy projesinin çok beğenilmesinin ardından aynı grubun yeni projelere yakında başlayacağı haberi geldi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Firma isimlerini de ilk projeden alan ‘Nazenin Proje’, ikinci projeleri olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ için hazırlıklarını tamamlamak üzere. Yine Çengelköy’de ‘geleneksel aile yaşamı’ temalı bir konsepte sahip olacak olan projeye 2018’in ilk yarısında başlanacak. Bu projenin yanı sıra Nazenin Proje’nin İstanbul’un farklı yerlerinde gerçekleştirmeyi planladığı projeleri de bulunuyor. Önümüzdeki dönemde tüm projelerle ilgili detayların netleşmesi bekleniyor.

“Doğru işler yapmak ve dürüstlük her zaman meyvesini veriyor”

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Nazenin Proje Yönetim Kurulu Üyesi Kaan Pehlivan, yeni projelerle ilgili fizibilite çalışmalarının heyecanı içerisinde olduklarını ve yakında detaylı bilgileri paylaşacaklarını belirtti.

Lüks konut segmentinde proje yapmanın oldukça zor olduğuna değinen Kaan Pehlivan; “Hedef kitlemiz çok bilinçli ve takipçi. Bu yüzden sürekli gelişim ve iyinin de iyisini yapma misyonunu gerçekleştirmelisiniz. Nazenin Konakları müşterilerin taleplerine göre de şekillenen bir proje oldu. Ocak ayında projede hayat başlayacak ve satışları büyük oranda tamamladık. Doğru kişilerle doğru işler yaptığını zaman ve dürüstlük ilkesinden ödün vermediğiniz zaman başarıya ulaşıyorsunuz” dedi.

“Nazenin Konakları herkesin arzuladığı bir marka olacak”

Nazenin Konakları’nın başarılı olmasının zincir markaya dönüşüm için önemli rol oynadığını belirten Kaan Pehlivan şöyle devam etti; “Açıkçası ilk projemizde bu denli ilgi görmeseydik ikinci projeye cesaret edemeyebilirdik. Ama şu an aynı marka ve konseptle sonraki projeleri gerçekleştirme hedefindeyiz. Zincirin ikinci halkası olan ‘Nazenin Konakları Bahçe’ de ilk projemiz kadar özel olacak. Elbette fiziki özelliklerde değişiklikler olacaktır ancak mimari kalite, müşteri profilimizdeki seçicilik, insana ve doğaya saygı önceliğimiz hep aynı kalacaktır. Artık konut ve emlak sektöründe çizginizi korumazsanız kalıcı olmanız imkansız.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1264 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nazenin Konakları Çengelköy, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nazenin Proje yeni konut projeleriyle büyüyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Şofben, Tacer İnşaat, Pro-Has, Penta, HES, ZOW İstanbul, BahçeşehirAtmaca, Ersa İnşaat Yönetim Kurulu Başkanı Helim Kurt, Polisan Kimya, Forrec, Kondenstop Kaçakları , GlobalYatırımHolding, İAYOSB, Boğaz manzara, Jeotermal enerji, ssk, Teras, Aksasya Acıbadem, Bilkent , NefleGerçekOlur, DekarDK, Dr. Axel Busch, TürikiyeMYM, conlift, İsmail Bulut, LEED® for Homes™, Yeşil Kentsel, Murat Özkardeş, Tona İnşaat, ERMCO 2015 Kongresi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.