Daireler eşyalı teslim ediliyor… | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Daireler eşyalı teslim ediliyor…
20 KASIM 2017, Pazartesi 16:29:44
Daireler eşyalı teslim ediliyor…
Babacan Premium’dan evini bugün al, ödemelere 12 ay sonra başla
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Babacan Holding, ev sahibi olmayı kolaylaştıracak birbirinden özel kampanyalara imza atmaya devam ediyor. ‘Babacan Premium’dan konut almak isteyenlere taksitlerini 12 ay sonra ödemeye başlama imkanı sağlanıyor ve daireler eşya hediyesiyle teslim ediliyor.  Güvenilir ve lüks konut projelerini hayata geçirmeye devam eden Babacan Holding, ekonomik konjoktüre ve müşteri beklentilerine hitap eden çok özel bir kampanyayı daha hayata geçiriyor. Beylikdüzü E-5 üzerinde konumlanan bölgenin en prestijli konut projesi ‘Babacan Premium’dan konut alanlar taksit ödemelerine bir yıl sonra başlıyor. Dairelerini Babacan Premium’dan alanlara ayrıca eşyaları da hediye olarak veriliyor.  

Konut sahibi olmayı kolaylaştırmak ve sektördeki hareketliliğin devam etmesi için yeni kampanyalar geliştirmeye devam ettiklerini açıklayan Babacan Holding CEO’su Mehmet Babacan, “Sunmuş olduğumuz avantajlarla projelerimizden konut almak artık daha kolay” dedi.  Babacan, “Ulaşım rahatlığı ve merkezi konumu ile rahat erişebilirlik açısından ön plana çıkan ‘Babacan Premium’ projemiz hem yerli hem yabancı yatırımcıların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Bizler de bu yoğun ilgiye kayıtsız kalmak istemedik ve müşterilerimize taksitleri bir yıl sonrasına erteleme fırsatı sunduk ve dairelerini eşyalı hediye etme kararı aldık” diye konuştu. 

Teslimler Haziran 2018’de…

Tatil köyü konforunda yaşam fırsatı sunulan toplam 1009 konutun yer aldığı ‘Babacan Premium’ projesi residence, tower, terrace ve home officeden meydana geliyor. 28 bin 620 metrekare alan üzerinde inşa edilen projede farklı alan büyüklüklerine sahip 1+1, 2+1 ve 3+1 daire seçenekleri bulunuyor. Teslimlerin Haziran 2018’de gerçekleşeceği ‘Babacan Premium’da konut fiyatları ise 269 bin TL’den başlıyor.  ‘Babacan Premium’ projesinin 2. etabı için de ön talep toplanma süreci devam ediyor. Projenin 2. etabında ise 1+1, 2+1 ve 3+1 daire tiplerinden oluşan 117 konut yer alıyor. Lansman öncesinde ödeme ve fiyat avantajından yararlanarak konut sahibi olmak kolaylaşıyor.  Bulunduğu lokasyon itibariyle yatırımcıların dikkatini çeken ‘Babacan Premium’ E-5’e 100 metre, metrobüs durağına 100 metre ve Atatürk Havalimanı’na 15 km mesafede konumlanıyor. Projeden İstanbul Üniversitesi de dahil ve birçok özel üniversiteye toplu taşıma araçlarıyla 10 dakika içinde ulaşmak mümkün.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 900 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Babacan Premium, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Daireler eşyalı teslim ediliyor…
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Aytek Soğutma, Bosch, Recexpo, KaleAnahtarcılarKulübü, Amerikan Petrol Jeologları Derneği, KonutKredisi, CNR, Yacht Club de Monaco, Ragıp Akkurt, MAÇAKIZI BODRUM, Taner Yıldız, Orçin Egemen, Rixos Premium Tekirova, Deck Uygulama, Rotodigit teknolojisi, Kavuklar Gayrimenkul Geliştirme, Mutlu İnşaat, Fiesta Evleri, Haute Couture, İZBETON şirketi, Ahşaba Değer Katıyoruz, Nexura, Osman Balta, Kanalsız Klozet, PowerGloss, Grant Major, Autodesk, Xairon TXP 1520, Ege Serbest Bölgesi, FuatAkın,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.