Nivo İstanbul’da bölgenin en büyük çarşısı kuruluyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Nivo İstanbul’da bölgenin en büyük çarşısı kuruluyor
16 KASIM 2017, Persembe 14:33:33
Nivo İstanbul’da bölgenin en büyük çarşısı kuruluyor
İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres’te 5 yıldızlı dönüşüm gerçekleştiren Nivo İstanbul’un alışveriş caddesinde satışlar devam ediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İstanbul’un hızla değerlenen bölgelerinden Basın Ekspres’te 5 yıldızlı dönüşüm gerçekleştiren Nivo İstanbul’un alışveriş caddesinde satışlar devam ediyor. Tam 7 kilometrelik mesafede 20 otel ve 100 bin öğrencinin okuduğu 11 üniversitenin yakınında konumlanan Nivo İstanbul’un alışveriş caddesi, projede yaşayacak 6 bin kişilik nüfusuyla da bölgesinin cazibe ve çekim merkezi olacak.

Hızla gelişen Basın Ekspres’de özel bir lokasyonda yer alan ve kaba inşaatının büyük bölümü tamamlanan Nivo İstanbul, çok yönlü özellikleriyle yerli ve yabancı yatırımcının ilgisini çekmeye devam ediyor.  Konut, home-office,  çocuklar için Alman konseptli 1200 m2 aktif eğlence parkı, konuklarına 5 yıldızlı otel konforunda uzun konaklama imkânı sunacak iş apartmanı, otel, mağazalar ve açık hava konseptli alış veriş caddesi ile çok kullanımlı karma bir proje olan Nivo İstanbul’da ticari alanların satışı devam ediyor. Nivo İstanbul’da yer alacak ticari üniteler, 50 metrekare ile 145 metrekare arasında değişen farklı tip ve genişlikten oluşuyor. Mağazalar modüler sistem ile bir araya getirilerek toplam 1500 metrekareye kadar alan elde edilebiliyor.  

6 bin kişilik nüfus ticari avantaj oluşturuyor 

Cathay Group Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Okan Süha Yıldırım; “Açık hava konseptli alışveriş caddemizde, ticari işletmeler açısından çok büyük avantajlar bulunuyor. Tam 7 kilometrelik  mesafede 20 otel ve 100 bin öğrencinin okuduğu 11 üniversite konumlanıyor. Ayrıca Nivo İstanbul, tamamlandığında ortalama 6 bin kişiye yaşam alanı olacak. Tüm bunları düşündüğümüzde ‘bölgenin çekim ve cazibe merkezini kuruyoruz’ demeliyiz... Nivo İstanbul’da tüm blokların en alt iki katı ticari alanlara ayrıldı. Toplamda 223 ticari bölüm ile bölgedeki en büyük çarşı burada yer alacak. Ayrıca orta avluda yeme içme alanları olacak” dedi.  

İdeal marka karması yapılıyor 

Yıldırım şunları ekledi; “Daha şimdiden pek çok tanınmış marka ile anlaşma sağlandı. İdeal marka karmasını oluşturmak için hassas bir çalışma yapıyoruz. Çünkü doğru ve kaliteli bir marka karması ile bu çarşının bölgedeki en önemli çekim ve alışveriş merkezi haline geleceğini düşünüyoruz” dedi. 

Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştürüyor 

Yıldırım, Nivo İstanbul’la ilgili ayrıca şu bilgileri verdi; “Şık mimarisiyle bölgeyi dönüştüren projenin 3 bloğu home-ofis ve 2 bloğu ise konut olarak hayata geçirilecek. Nivo İstanbul karma yaşam alanı projesi 50 M² ile 161 M² arasında değişen farklı tip ve metrekarelerde 1+1, 2+1, 3+1 daire seçeneklerinden oluşuyor. 

Halkalı metrosu Fatih durağından projeye çıkıyor 

Lokasyonuyla hem hayata hem de yatırıma değer katıyor. Şehir hayatının hızlı temposunu, mükemmel bir mimari ve güvenli yaşam alanlarıyla birleştiriyor. Nivo İstanbul 2018 yılında hizmete girecek olan Fatih Metro İstasyonu’nun yanı başında yer almasıyla bu avantajı yaşamak için ideal bir seçim.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1189 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nivo İstanbul, Okan Süha Yıldırım, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nivo İstanbul’da bölgenin en büyük çarşısı kuruluyor
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Tuti, Yeşil Holding, Zeynep Bodur Okyay, Güvenbir OSGB, LED mum ampul, 333 proje, TEKNOPANEL, Bahçekent Emlak Konutları, YDA İnşaat Sanayi ve Ticaret AŞ, Cahit Süzer, (VOC), Finanskent, Dünya Enerji Konseyi, GüvençÖzel, Stadyum Mimarları, KässbohrerBauma, ‘Hediye para’, CradeandBarrel, Kartal Lapis Han, Mira, MuratYıldırım, Waldorf Astoria, Mavi Baret İş Güvenliği Ödülleri, SADC, Ledino Dış Mekan Koleksiyonu, Creuers, Emir Uras, Mahmut Okka, Evrenol Arhitects, Tüketici Dönemi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.