Sakin ve doğal yaşamın yeni adresi Valory Çeşme’de temeller atıldı! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Sakin ve doğal yaşamın yeni adresi Valory Çeşme’de temeller atıldı!
14 KASIM 2017, SALI 11:38:23
Sakin ve doğal yaşamın yeni adresi Valory Çeşme’de temeller atıldı!
Eşsiz manzarası ve bahçe kullanımları ile doğayla iç içe bir yaşam sunacak olan Valory Çeşme projesi kapsamında temeller atıldı. Çeşme Dalyanköy’de, denize sıfır konumda yer alacak projenin anahtar teslimlerine ise Aralık 2018’de başlanacak.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yiğitoğlu Grup, 60 yılı aşan köklü geçmişinin getirdiği deneyimini gayrimenkul sektörüne taşıyarak Valory Çeşme projesini hayata geçirdi. Gayrimenkul sektöründe güçlü bir oyuncu olma hedefiyle yola çıkan Yiğitoğlu Grup’un ilk gayrimenkul projesi olan Valory Çeşme’de temeller atıldı. Taş ev konseptinde yapıların yer alacağı Valory Çeşme, bölgenin denize sıfır ve müstakil bahçe seçenekleri sunan tek projesi olacak. Projede 95 ile 263 metrekare arasında değişen 1+1, 2+1, 3+1, 5+1, 6+1 olmak üzere beş farklı tipte toplam 13 düz, dubleks ve tripleks kat mülkiyet tapulu ev yer alacak. Yüzde 90’ı deniz manzarasına sahip projeden ev sahibi olanlar, evlerinin önünden denize girmenin keyfini yaşayabilecek. Valory Çeşme, sakinleri içerisinde tekne sahibi olanlar ise projenin hemen yanındaki marinayı kullanabilecek.

Çeşmenin en gözde koyunda doğayla iç içe bir yaşam

Yaptığı her işte paydaşlarına katma değer sağlayarak büyüme anlayışıyla hareket eden Yiğitoğlu Grup, temel felsefesini sürdüreceği ‘Valory Çeşme’de kalabalıktan uzakta, doğayla iç içe bir yaşam seçeneği yaratacak. Çeşme’nin en güzel koylarından Kocakarı Plajı’na yakın bir konumda olan “Valory Çeşme”de ayrıca kapalı otopark ve açık yüzme havuzu da yer alacak. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1152 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Yiğitoğlu Grup, Valory Çeşme, Gayrimenkul, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Sakin ve doğal yaşamın yeni adresi Valory Çeşme’de temeller atıldı!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Karşıyaka Rezidans, Ali Ağaoğlu, FetullahGülen, Yeşildönüşüm, Veliefendi, VadistanbulPark, MortgageHizmetMerkezi, Neyzen Yapı Market, WIN Otomasyon 2013 Fuarı, Barboros Köyü, PrivateHome, Rockwell Group New York, TÜREK, Cennet Mahallesi, Ercüment Büyükşener, Hüseyin Ağa Camisi, MaviBahçe, Sami Aydın, GOTTHARDTüneli, Türkiye Perakendeciler Federasyonu, Omer Kıttaneh , NefBahçelievler, UltraRPM Reklam Ajansı , Ayvaz A.Ş. Serhan Alpagut, Suşehri, Prima, Cevat Kazma, Varaka, Çek Cumhuriyeti, Insula,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.