İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin ilkini İzmir‘de gerçekleştiriyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin ilkini İzmir‘de gerçekleştiriyor
13 KASIM 2017, Pazartesi 14:50:04
İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin ilkini İzmir‘de gerçekleştiriyor
İZODER, yalıtım bilincini artırmak için 
‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin ilkini 
İzmir‘de gerçekleştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yalıtım sektörünün çatı örgütü İZODER (Isı Su Ses ve Yangın Yalıtımcıları Derneği) İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü işbirliği ile İzmir’de ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ düzenleniyor. İZODER olarak bu yıl düzenleyecekleri ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’ dizisi ile Anadolu’ya yöneldiklerini belirten İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen, “Bu kapsamda, Anadolu’daki illerimizde ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım’ konulu toplantılar düzenleyeceğiz. İlk programa İzmir’den başlıyoruz. Sonrasında Ankara, Adana, Elazığ ve Kayseri’de olacağız. Zamanla şehir sayımız artacak.Ortak amacımız, ülkemizde sağlıklı, güvenli, dayanıklı ve enerji verimli binalara sahip olmak için yalıtım bilincinin artmasını sağlamaktır” dedi. 


BASF, BETEK, BTM, WEBER ve İZOCAM’ın sponsorluğunda, İzmir MMO Tepekule Kongre-Sergi Merkezi Akdeniz Salonu’nda 16 Kasım Perşembe günü gerçekleşecek ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Semineri’, İZODER Yönetim Kurulu Başkanı Levent Pelesen ve İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan’ın açılış konuşmaları ile başlayacak. 


‘Enerji Verimliliği İçin Isı Yalıtımı ve Mevzuatlar’ konusu, İZODER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ertuğrul Şen’in moderatörlüğünde, İstanbul Aydın Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Dekan Vekili Prof. Dr. Hasan Heperkan, ÇŞB Mesleki Hizmetler Genel Müdürlüğü Enerji Verimliliği ve Tesisat Daire Başkan Vekili Murat Bayram ve TMMOB İzmir Şube Başkanı Güniz Gacaner Ermin tarafından ele alınacak. 


‘Isı Yalıtımı Sektöründe Malzeme ve Uygulamada Denetim ve Gözetim’ başlıklı ikinci oturum ise yine Ertuğrul Şen’in moderatörlüğünde, Yapı Denetim Kuruluşları Birliği İzmir Şube Başkanı Osman Akbaşak İZODER Isı Yalıtımı Komisyonu Başkanı Kürşad Sakarya ve , İzmir Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Selahattin Varan’ın katılımıyla yapılacak. 


Mimar Sinan Üniversitesi Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Çiğdem Tekin ise seminerde, ‘Su Yalıtımı ve Yapı Güvenliği’ konusuyla ilgili bir sunum yapacak.  İZODER Su Yalıtımı Komisyonu Başkan Yardımcısı Jozef Bonfil’in moderatörlüğünde ele alınacak ‘Su Yalıtımı Yönetmeliği Neler Getiriyor’ başlıklı üçüncü oturumun konuşmacısı, ÇŞB Mesleki Hizmetler Genel Müdür Yardımcısı Atila Erenler olacak.  
İZODER İletişimden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Emrullah Eruslu’nun moderatörlüğünü yapacağı dördüncü oturumda, ‘Ses Yalıtımı Yönetmeliği-Ses Yalıtımının Sağlık ve Konforla İlişkisi’, İTÜ Mimarlık Fakültesi Öğretim Üyesi Yrd. Doç. Dr. Nurgün Tamer Bayazıt ile İZODER Yönetim Kurulu Üyesi Volkan Dikmen tarafından ele alınacak. 


Tüm gün sürecek seminer, Yangın Güvenliği Tedbirleri Komisyon Başkanı Hakan Uslu’nun, ‘Yangın Yalıtımı ve Yangın Güvenliği Tedbirleri’ sunumu ile sona erecek. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


346 kez okunmuştur.


ETİKETLER : İZODER, yalıtım,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

İZODER, ‘Tüm Yönleriyle Yalıtım Seminerleri’nin ilkini İzmir‘de gerçekleştiriyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Fuat Adoran, Francis Ford Coppola, seminer, Balibet Han, SelçukÖztürk, Shabby Chic, Rey&Lenferna, Zhang Chun , kayseri, Hanover Messe 2012 , Ramazan kampanyası, Konak Belediyesi , Hüseyin Avni Mutlu, 4. Demiryolu Hafif Raylı Sistemler, Cosmic serisi, Swiss Otel The Bosphorus, TrendERA Gayrimenkul, Ovit Tüneli, Kadınca Emlak, Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Binnur Ertuş Şimşek, İstanbul Merkez Ofisi, CNR Emlak Fuarı, MAXO, Alligator Magic Layer, TBMM, Artcrete, Tevfik Ay , "Sera Gazı Emisyonlarının Takibi” , EceVahapoğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.