Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
09 KASIM 2017, Persembe 15:34:10
Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor. Bölgedeki ilk ve en büyük projesi olan, kendi diktiği ağaçlarla yeşillendirmeye destek olduğu, 2 bin dönüm orman arazisi ve 600 dönümde 415 müstakil ev ve 8 mahalleden oluşan Neo Gölpark İstanbul'dan sonra bölgeyi geliştirmeye devam ediyor. 

Neo Yapı’nın bölgedeki son projesi ise Neo Park Bolluca… 

Neo Park Bolluca etrafında açık otopark alanı ve güvenlikle çevrili 3 blok, 20 bahçeli sıra evden oluşan yeni nesil bir müstakil yaşam projesi olarak dikkat çekiyor. Proje tasarlanırken teknolojinin tüm avantajlarından yararlanılacak bir mimari tasarım anlayışı içerisinde birçok ince detay düşünüldü. Çocuk ve yetişkin olmak üzere toplamda 2 adet yüzme havuzu bulanan bu projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor. Sıra evlerin tamamı 3+1 olarak tasarlanmış olup, her evin kendine ait teras ve geniş bahçeleri bulunuyor. İçlerinde ise kaliteli ve yeni nesil malzemeler kullanılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1193 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Neo Yapı, Neo Park Bolluca,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
MatilA.Ş., GEMİSANDER, BetaMarinaLiman, Guangzhou Weibo, Kimya ihtisas bölgesi, www.nuhogluinsaat.com.tr, Ahmet Köse, ZEN-SPİRİTÜEL, İstanbul Valiliği, Deniz Bilecik, Divan Residence at G Plus, H. Bülent Şamlı, Yörsan, Mimaristudio, Extratapete, Uygulanacak stratejiler, İGED, “Çevre Teşvik Ödülü”, İsaias Afwerki, Millenium ve Fairmont, Ali Özgül , FıratNehri, Social Media Awards Turkey, CNRİMOBMersinMobilyaFuarı, Ateş Uğurel, 2. Mavi Baret İş Güvenliği Yarışması, DMY Bodrum Evleri, İsmet İnönü, Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi , Çamaşır ve Ev Bakımı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.