Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
09 KASIM 2017, Persembe 15:34:10
Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Neo Yapı, Kemerburgaz ve Göktürk’teki başarılı projelerinden sonra 3. Havalimanı ve Kanal İstanbul projesi ile ses getiren ve yatırımcıların gözdesi olan Arnavutköy’ün Bolluca bölgesinde hayata geçirdiği projelere, her geçen gün yenilerini ekliyor. Bölgedeki ilk ve en büyük projesi olan, kendi diktiği ağaçlarla yeşillendirmeye destek olduğu, 2 bin dönüm orman arazisi ve 600 dönümde 415 müstakil ev ve 8 mahalleden oluşan Neo Gölpark İstanbul'dan sonra bölgeyi geliştirmeye devam ediyor. 

Neo Yapı’nın bölgedeki son projesi ise Neo Park Bolluca… 

Neo Park Bolluca etrafında açık otopark alanı ve güvenlikle çevrili 3 blok, 20 bahçeli sıra evden oluşan yeni nesil bir müstakil yaşam projesi olarak dikkat çekiyor. Proje tasarlanırken teknolojinin tüm avantajlarından yararlanılacak bir mimari tasarım anlayışı içerisinde birçok ince detay düşünüldü. Çocuk ve yetişkin olmak üzere toplamda 2 adet yüzme havuzu bulanan bu projede her daireye özel otopark alanı da yer alıyor. Sıra evlerin tamamı 3+1 olarak tasarlanmış olup, her evin kendine ait teras ve geniş bahçeleri bulunuyor. İçlerinde ise kaliteli ve yeni nesil malzemeler kullanılıyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1134 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Neo Yapı, Neo Park Bolluca,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Bolluca’nın Müstakil Evlerden Oluşan Yepyeni Butik Projesi: Neo Park Bolluca
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kırcami, Soleil, İzmir 35. Sokak Evleri, TEYDEB, Sami Bektaş, BT, Anatolia Park Evleri, Su Bazlı Yol Çizgi Boyaları , plywood kalıp, ESTON Deniz Projesi, alarm, Gold LEED, Helis Metro Ofis, BaşYapı, Plus X ödülleri, MST, İFOFuarcılık, Şadiye Gezici, MithatYenigün GüneyAmerika, Bordo lake, TİMKODER, Nuri Otay, cundaport, NCity Esenyurt ve NCadde, Kuriş Kule, Korkmaz Özgenler, Erasta Fethiye, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ceylan Intercontinental Oteli’, OftonTurizmGrubu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.