Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!
07 KASIM 2017, SALI 10:12:40
Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!
Özbostan İnşaat’ın Pendik’te yapımına devam ettiği Manzara 7/24 projesine gelen hakim, savcı ve avukatlara, Kasım ayı boyunca özel ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Özbostan İnşaat’ın Pendik’te yapımına devam ettiği Manzara 7/24 projesine gelen hakim, savcı ve avukatlara, Kasım ayı boyunca özel ödeme koşulları ve avantajlı fiyatlarla ev sahibi olma fırsatı sunuluyor. Geçen ay sağlık mensuplarına yönelik kampanyalarını bu defa hakim, savcı ve avukatlar için tekrarladıklarını söyleyen Özbostan İnşaat yöneticisi Şakir Başaran “Manzara 7/24’ten ev sahibi olanlara verdiğimiz bir söz var. Onların, birlikte yaşamaktan memnuniyet duyacakları profillere daire satışı gerçekleştirmeye odaklandık. Bu amaçla, daha önce projemizden ev sahibi olan hakim ve avukatlara yeni komşular kazandırmak için Kasım ayı boyunca hukuk mensuplarına özel bir kampanya gerçekleştiriyoruz” dedi.

İstanbul Anadolu Adalet Sarayı’na yalnızca 15 dakika mesafede konumlanan Manzara 7/24 projesi, Kasım ayı boyunca hakim, savcı ve avukatlara pozitif ayrımcılık yapıyor. “Yüksek standartlı yapılarda, kaliteli yaşamlar” inşa etmeyi amaçlayan Özbostan İnşaat’ın satış ofisini ziyaret eden hukuk mensupları, kampanya kapsamında bütçelerine uygun ödeme planları oluşturabildikleri gibi kendilerine özel indirimlerden de yararlanabiliyor.

Tüm daireleri denize açılan Manzara 7/24, yeni metro istasyonuna 250 metre, D-100 karayoluna 500 metre, Sabiha Gökçen Havalimanı’na ise 2,5 kilometre mesafede yer alıyor. Yakınında marina, alışveriş merkezleri, sosyal tesisler ve üniversiteler ile özel hastanelerin de bulunduğu proje, üç ayrı blokta toplam 120 daireden oluşuyor. 

Sahip olduğu kapanmaz adalar manzarasının yanı sıra yakın gelecekte yapımı planlanan eşsiz bir koruluk alana ve üç yapay adadan meydana gelen su sporları merkezine de komşu olacak Manzara 7/24’te, her daireye ait kapalı otopark, açık yüzme havuzu, fitnees salonu, çocuk oyun parkı, çocuk yüzme havuzu, kamelya, misafir otoparkı ve havuz başı kafeteryası gibi donatılar ise standart olarak sunuluyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 1124 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Özbostan İnşaat, Pendik, Manzara 7/24,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Hakim, savcı ve avukatlar, avantajlı fiyatlarla ev sahibi olacak!
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Hasanbey Lojistik Merkezi, Zeki Özen, Petar Dobric, Nurol Reit, Pakpen, Forum İstanbul AVM, Mustafa Cem, Bursa Büyükşehir Belediyesi Tarihi Çarşı, Öner Özyar, AEC, İnanç Eray, BekirKarahasanoğlu, Universal21, Creavit Nava, Yeşilyurt İnşaat, SelçukluEvleri, TKYFE, SüleymanÖzcan, Graniser Seramik’in Genel Müdür Yardımcısı Kenan Çebi, Dumankaya Finansman Sistemi, Becker Antriebe Limited Şirketi , WyndhamOtellerGrubu, VefaHolding, estetik, Erkin Aydın, Uluslararası Asansör İstanbul fuarı, Asel Grup, Kapıcıoğlu Proje, inşaat mühendisliği, AFSAD,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.