Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 168
Temmuz 2018 Sayı 168
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları
01 KASIM 2017, Carsamba 12:27:14
Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları
Nitelikli konut projeleri gerçekleştirmek için Türkiye’de yatırım kararı alan Amad Gayrimenkul, Sapanca’da gerçekleştirdiği Navras Villaları’nın gördüğü büyük ilgi nedeniyle yeni bir yatırım kararı alarak bölgede 22 milyon TL yatırımla Lake View Resort villalarını geliştiriyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Suudi Arabistan kökenli gayrimenkul firması Amad Gayrimenkul, Türkiye’deki yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Türkiye’de gerçekleştirdiği ilk yatırım olan, Sapanca’da yapımını tamamladığı Navras Villaları’nın ardından, Amad Gayrimenkul aynı bölgede gruba ait firmalardan Kavis Gayrimenkul ile Lake View Resort projesine başlıyor.  Sapanca'da 14 dönüm arazi üzerinde 22 milyon TL yatırımla geliştirilen, Lake View Resort villaları, 6’sı 1+1, 6’sı 2+1, 8’i 3+1 ve bir adedi ikiz villa olmak üzere 21 villadan oluşuyor. 

“Yatırımlarımız büyüyerek devam edecek”

Amad Gayrimenkul Yönetim Kurulu Başkanı Abdurrahman Al Duhaim, 2013 yılından bu yana resmi olarak Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önemli bir oyuncusu olmak hedefiyle faaliyet gösterdiklerini belirterek, Sapanca yatırımları hakkında şunları söylüyor: “Sapanca doğa harikası bir yerleşim bölgesi. Göl atmosferi, ormanlarla çevrili yeşil tabiatı ve iklimiyle Sapanca dünya çapında müstesna bir bölge. Bu nedenle Türkiye’de ilk yatırımımızı Sapanca’da gerçekleştirdik. Bölgenin Sabiha Gökçen Havalimanı’na yakınlığı da tercihimizde önemli bir rol oynadı. Çünkü Sapanca’ya yabancı yatırımcılar da ilgi gösteriyor. Daha önce Tulip, Nevras ve Nevras Plus adında üç adet projeyi hayata geçirmiştik. Gördüğümüz yoğun ilgi bizi teşvik etti ve daha kapsamlı yatırım olan Lake View Resort projemize başladık.”  

Amad Gayrimenkul’ün Türkiye’deki yatırımlarının hız kesmeden devam edeceğini kaydeden Al Duhaim, şunları belirtiyor: “Yatırım hedefimizde İstanbul özel bir öneme sahip. Halihazırda 186 milyon TL yatırımla Kartal’ın çok özel bir mevkinde Kartal Wings projemizi gerçekleştiriyoruz. Özgün mimari tasarımı, konforlu daireleri, sosyal donatıları ve dev peyzaj alanı ile fark yaratan Kartal Wings, merkezi konumu ve ulaşım ağlarına yakınlığıyla da Kartal bölgesinin en iddialı projeleri arasında yer alacak.”

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1181 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Amad Gayrimenkul, Lake View Resort, Abdurrahman Al Duhaim, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Amad Gayrimenkul’den Sapanca’da Lake View Resort villaları
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
ş GYO, Aygün Şirketler Grubu, Habitat for Humanity, BERGRESRüzgarSantrali , Tahir Atila, Çerkezköy OSB, SmartEdge, MarkaGrup, Emniyet Genel Müdürlüğü Asayiş Daire Başkanlığı, DBN Mühendislik, Subzero ve Wolf, GenelEnergy, EH611TA16E ve EH651TF11E, İsotec, Four Seasons, Yeditepe Üniversitesi İç Mimarlık Fakülteleri, şube yatırımı, Hayri Baraçlı, GönyeProjeTasarım, Orgatec fuarına, YİD, Gayrimenkuldanışmanı, Soma OSB, Frame, Mavi Kale Styrofoam Grubu, İzmir Bayraklı, MahalSancaktepe, RotanaTürkiye, Ali Kılıç, ÇTSO,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.