Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
08 Eylul 2017, Cuma 14:45:41
Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
Danfoss Isıtma segmenti içinde yer alan Novocon ürünü, 23 Ağustos tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen bir seminerle tanıtıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

23 Ağustos tarihinde Ankara’da düzenlenen seminere Danfoss bayileri, otomasyon firmaları ve proje ofisleri ile birlikte toplamda 30 kişi katıldı. 

Seminerde, Danfoss Türkiye ekibi tarafından ürünün kablolama maliyetlerinden ve zamandan tasarruf sağladığı örneklerle anlatıldı. 

Danfoss Isıtma segmenti ürünü olan Novocon; vana ön ayarı gerektirmez, hazır fişli kabloları sayesinde kurulumu basit ve hızlıdır. Ürünün görsel geri bildirimi ile arıza tespiti kolaylaşır. Novocon sayesinde soğutma ve ısıtma talepleri ile azami kullanım miktarları karşılaştırılabilir. Ürünün temizliğinde ise tek tıkla yüzlerce vana açılabilir, temizlik sonrasında vanaların ayarı yeniden tek tıkla yapılabilir.

Novocon ürünü, uzaktan izleme ve devreye alma imkanı sunarken, geçmiş verileri takip etmeye de olanak verir. Bu sayede vana tıkanıklıkları ve kurulum hataları uzaktan da tespit edilebilir.

Kaynak: İnşaat & Yatırım


941 kez okunmuştur.


ETİKETLER : danfoss, seminer, bayii novocon,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Green Valley, Fleming Family & Partners, In Love serisi, Didem Erendil Tüzer, KellerWilliamsAngora, Turgut Uyar, KemalKaya, Taner S. Şahin, Graebner, Dr. Stefan Kufferath, Digiart, Arda Ermut, TekfenEmlakGeliştirme, GYODER Zirvesi’13, Tarsus, Mix Center, TBMM Üstün Hizmet Ödülü, TRC Flotal extra clear, Petek Dinçöz, Çınarlı Bahçe, Ufuk Yavuz Tümer, CE Belgeli Dow - Shapemate IB, ONS İnşaat Grubu, MutlusanElektrikAŞ, KaanPehlivan, Axolut, Karat Rezidans, ETAG, Fatih-Kürkçübaşı, Livemint & The Wall Street Journal,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.