Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
08 Eylul 2017, Cuma 14:45:41
Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
Danfoss Isıtma segmenti içinde yer alan Novocon ürünü, 23 Ağustos tarihinde Ankara’da gerçekleştirilen bir seminerle tanıtıldı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

23 Ağustos tarihinde Ankara’da düzenlenen seminere Danfoss bayileri, otomasyon firmaları ve proje ofisleri ile birlikte toplamda 30 kişi katıldı. 

Seminerde, Danfoss Türkiye ekibi tarafından ürünün kablolama maliyetlerinden ve zamandan tasarruf sağladığı örneklerle anlatıldı. 

Danfoss Isıtma segmenti ürünü olan Novocon; vana ön ayarı gerektirmez, hazır fişli kabloları sayesinde kurulumu basit ve hızlıdır. Ürünün görsel geri bildirimi ile arıza tespiti kolaylaşır. Novocon sayesinde soğutma ve ısıtma talepleri ile azami kullanım miktarları karşılaştırılabilir. Ürünün temizliğinde ise tek tıkla yüzlerce vana açılabilir, temizlik sonrasında vanaların ayarı yeniden tek tıkla yapılabilir.

Novocon ürünü, uzaktan izleme ve devreye alma imkanı sunarken, geçmiş verileri takip etmeye de olanak verir. Bu sayede vana tıkanıklıkları ve kurulum hataları uzaktan da tespit edilebilir.

Kaynak: İnşaat & Yatırım


836 kez okunmuştur.


ETİKETLER : danfoss, seminer, bayii novocon,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Danfoss, Novocon ürününü Ankara’da tanıttı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstanbul Serbest Mimarlar Derneği, Maltepe Aydınevler, KuleliEvleriBomonti, İncek Ankara, Milli Eğitim Bakanlığı, İstanbulSarayları, ERAGayrimenkulTürkiye, 2B arazi, Hüseyin Ağaoğlu, ÇorluTarımtechFuarı, excellence, MehmetYılmaz, GYODER Zirvesi, AssanPanel, Kemal Ozan Sayın, MIPIMGayrimenkul Fuarı, NefAtaköy22, Pelican Hill, Doğuş Grubu, Kozyatağı Carrefour, GENiOSerisi, EmreIlıcalı, R.1 modeli, Suare Residence, Deutsche Bank, OnursalGayrimenkul, Sharp yol serisi, Tower Penthouse, Avrupa Komisyonu 2014 Uluslararası İnovasyon Yönetimi Ödülü, Ak Gıda,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.