Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
08 Eylul 2017, Cuma 14:32:50
Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
'İndüksiyonlu ocaklardan bu yana en büyük keşif” Dr. Markus Miele ve Dr. Reinhard Zinkann dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan IFA’da çığır açan ürünlerini bu sözlerle tanıttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

'İndüksiyonlu ocaklardan bu yana en büyük keşif” Dr. Markus Miele ve Dr. Reinhard Zinkann dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan IFA’da çığır açan ürünlerini bu sözlerle tanıttı. Bu ürünlerin ilki çığır açan yeni pişirme cihazı olan Dialog Oven… İkinci önemli ürün ise Scout RX2 Robovac’tı: üç kat arttırılan temizlik performansıyla, internet üzerinden uzaktan kumandasıyla ve anlık görüntüleri akıllı telefonlara veya tabletlere aktaran yeni RoboVac. 

Dialog oven çığır açan yeni bir pişirme cihazıdır. Örneğin; bir kalıp buza gömülü bir balığı buzu eritmeden pişirebilir. Ya da kuzu bacağı, yeşil kuşkonmaz ve elma dilim patates gibi taze ve birbirinden farklı malzemeleri tek bir tepside, bütün bir öğün olarak pişirebilir ve de aynı anda mükemmellikle sonuçlandırabilir. Basın konferansında Markus Miele: “Sonuç tek kelimeyle mükemmel ve pişirme süreci diğer konvesyonel fırınlardan %70 oranında daha hızlıdır. Yani diğer sıradan fırınlardan farklı görünmese de Dialog Oven, mutfak ve haz dünyasında şimdiye kadar görülmemiş deneyimler yaratıyor”. 

Bu fırının kalbi ve ruhu olan yeni teknolojinin adı M Chef. Burada elektromanyetik dalgalar yiyeceğin dokusuyla zekice bir iletişim haline geçer. Böylelikle “Dialog Oven” (Diyalof Fırını) terimi ortaya çıkmıştır. Dalgalar kavurmadan pişirirken, Dialog Oven her daim rafta ve zemin ısıtması veya fan ısıtması olarak ışınımlı ve konveksiyonu Mc Chef teknolojisiyle birleştirir. Bu da hızlı, zarif ve lezzetli yemek hazırlama olanağı sağlar. Alt kısımda et daha düzgün pişer, daha sulu olan balık ve sebzeler ince yapısını korur ve de hamurlar pişirme esnasında daha çok kabarır. Dialog Oven’ın Nisan 2018’de Almanya ve Avusturya’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. 

Kaynak: İnşaat & Yatırım


857 kez okunmuştur.


ETİKETLER : miele, pişirme, ıfa, ocak,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çağatay Özdoğru, Murat Türksal, Yunus Ete, Property Awards, HYFIX, Elmor A.Ş. Şirket Müdürü Hakan Günderen, Marshall 2013 Anahtar Rengi, Panorama Life, Bonuspan Platin, Eskişehir Tepebaşı Belediyesi, Doç. Dr. Hanifi Binici, Kalyon İnş. San. ve Tic. AŞ Ortak Girişim Grubu , Ehsaad Fareed Abduljawad, Rita, Coverings Fuarı, Zeyrek Sarnıcı, Çöl Projesi, HettichTIR, İSTANBULBoğazı, Blue Jel Air, Halk GYO Ataşehir, FIRENZE&VENEZIA, Nobel, HiltiTürkiye, Büyük Rüşvet Operasyonu, Turquality belgesi, Precast, “Diamante”, Cem Özfırat, Evra Özhatay,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.