Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
08 Eylul 2017, Cuma 14:32:50
Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
'İndüksiyonlu ocaklardan bu yana en büyük keşif” Dr. Markus Miele ve Dr. Reinhard Zinkann dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan IFA’da çığır açan ürünlerini bu sözlerle tanıttı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

'İndüksiyonlu ocaklardan bu yana en büyük keşif” Dr. Markus Miele ve Dr. Reinhard Zinkann dünyanın en önemli tüketici elektroniği fuarı olan IFA’da çığır açan ürünlerini bu sözlerle tanıttı. Bu ürünlerin ilki çığır açan yeni pişirme cihazı olan Dialog Oven… İkinci önemli ürün ise Scout RX2 Robovac’tı: üç kat arttırılan temizlik performansıyla, internet üzerinden uzaktan kumandasıyla ve anlık görüntüleri akıllı telefonlara veya tabletlere aktaran yeni RoboVac. 

Dialog oven çığır açan yeni bir pişirme cihazıdır. Örneğin; bir kalıp buza gömülü bir balığı buzu eritmeden pişirebilir. Ya da kuzu bacağı, yeşil kuşkonmaz ve elma dilim patates gibi taze ve birbirinden farklı malzemeleri tek bir tepside, bütün bir öğün olarak pişirebilir ve de aynı anda mükemmellikle sonuçlandırabilir. Basın konferansında Markus Miele: “Sonuç tek kelimeyle mükemmel ve pişirme süreci diğer konvesyonel fırınlardan %70 oranında daha hızlıdır. Yani diğer sıradan fırınlardan farklı görünmese de Dialog Oven, mutfak ve haz dünyasında şimdiye kadar görülmemiş deneyimler yaratıyor”. 

Bu fırının kalbi ve ruhu olan yeni teknolojinin adı M Chef. Burada elektromanyetik dalgalar yiyeceğin dokusuyla zekice bir iletişim haline geçer. Böylelikle “Dialog Oven” (Diyalof Fırını) terimi ortaya çıkmıştır. Dalgalar kavurmadan pişirirken, Dialog Oven her daim rafta ve zemin ısıtması veya fan ısıtması olarak ışınımlı ve konveksiyonu Mc Chef teknolojisiyle birleştirir. Bu da hızlı, zarif ve lezzetli yemek hazırlama olanağı sağlar. Alt kısımda et daha düzgün pişer, daha sulu olan balık ve sebzeler ince yapısını korur ve de hamurlar pişirme esnasında daha çok kabarır. Dialog Oven’ın Nisan 2018’de Almanya ve Avusturya’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. 

Kaynak: İnşaat & Yatırım


967 kez okunmuştur.


ETİKETLER : miele, pişirme, ıfa, ocak,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Miele “çığır açan yeni pişirme tekniğini” IFA’de tanıttı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
WavinGroup, Haramidere Parklar, OkanGedik, VizyonGrup, SunisHotels, GeberitSigma80, HasanÖnder, Amerikadaniste.com, Semih Özmen, Sonbahar-Kış koleksiyonu, Çimtaş, OYDER, Deniz Ömür, GedikYatırım, Hakan Buvan, ÇATIDER Yönetim Kurulu Başkanı M. Nazım Yavuz, EceYalımDesignStudio, Doğumevi, Yeşil İnşaat, geleneksel mimari, Türkiye Seramik Federasyonu, İTÜ Otomasyon Laboratuvarı, 2M, Sn. Lutz Reuter, Forum Ankara, bak office, Velencia, İbrahim Polat Holding, ErsaMobilya, AkkökHolding,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.