Peli Parke Nero Floor Serisi ile dayanıklı parkeler | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Peli Parke Nero Floor Serisi ile dayanıklı parkeler
08 Eylul 2017, Cuma 10:28:14
Peli Parke Nero Floor Serisi ile dayanıklı parkeler
Parke Sektörü’nde birçok yeniliğe imza atan Peli Parke’nin, 2015 yılında üretmeye başladığı Peli Nero Floor koleksiyonu geleneksel parke algısının dışında. Koleksiyon suya karşı %100 dayanıklı olma özelliği ile birçok alanda kullanılabilirken estetiği de içinde barındırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Türkiye’de birçok yeniliğin öncüsü ve sektörün önemli oyuncularından Peli Parke’nin tasarlayıp ürettiği Peli Nero Floor Koleksiyonu suya karşı %100 dayanıklı olma özelliğiyle dikkatleri üzerine çekiyor. Koleksiyon, gerek parkelerin kullanım alanlarını genişletmesi, gerek sağladığı diğer kolaylıklarla kullanıcıların bir numaralı tercihleri arasında yer alıyor.

Doğal ahşap görünümü, kilit sistemi, kalınlığı ve kolaylıkla döşenebilme özellikleri ile diğer ürünlerden ayrılan koleksiyon, kilit sistemi sayesinde herhangi bir yapıştırıcıya ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla zemine döşenebiliyor. Peli Nero Floor, istenildiği zaman rahatlıkla sökülerek tekrardan monte edilebildiği gibi başka bir yere de rahatlıkla taşınabiliyor. 

Suya karşı dayanıklı parke 

Banyodan, mutfağa, yaşam alanlarında tercih edebileceğiniz Nero Floor Koleksiyonu; tüm ıslak mekânlarda kulanım kolaylığı sağlıyor ve herhangi bir deformasyona uğramıyor. 

Koleksiyon ıslak zemin için dayanıklı olmasının yanı sıra zeminlerin her zaman şık ve temiz görünmesine de imkan tanıyor. Ses izolasyonu işlevselliğine sahip olan bu seri kafe, otel gibi alanlarda da gürültüsüz bir ortam yaratılmasına yardımcı oluyor. 

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 


312 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Peli Parke,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Peli Parke Nero Floor Serisi ile dayanıklı parkeler
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Lale Güven Emanetoğlu, Güneşsahası, Sürdürülebilir, Harran İnşaat, Emre Torun, Line Interactive, ISH, YükselCoşkunyürek, Ahmet Sertkan, İstanbul Menkul Kıymetler Borsası, Şükrü Kutlu, BienAlaturca, Cala serisi, “Yılın İthalatçısı” , Design Turkey 2014, THBB, “Meslek Eğitimine Destek Aydınlık Geleceğe Destek” , Rosewood, Doğuş Gayrimenkul, DenizİstanbulMarinaEvleri, Buharlı Blender, Yenibiriş, Muhammet Taşlı, G-20, Storeflux Rim, Rings AVM, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi, TiyatroKulubü, Kazım Özgan, Divan,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.