SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
07 Eylul 2017, Persembe 17:16:02
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
Yenilikçi projeleriyle Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı, dünyanın yeni finans üssü İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında yepyeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Uzun süredir özellikle yatırımcıların odağında olan proje, lokasyonu ve farklı mimari dokusuyla yerli ve yabancı iş dünyasına kazançlı bir yaşam vadediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sinpaş Yapı’nın çok yakında lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı, merakla beklenen yeni projesi SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR için ön talep toplanmaya başlandı.

Gayrimenkul sektöründe daima yeniliklere imza atan Sinpaş, bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerinden farklı niteliklere sahip Sinpaş Finans Şehir ile finansın içinde yeni bir şehir kurmanın heyecanını yaşıyor. Anadolu Yakası’nda kurulan Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin 70 bine yakın beyaz yakalı personele istihdam sağlaması bekleniyor. Finans Şehir ise bu dev projenin komşusu olarak konumlanırken, şehirli bir anlayışla tasarlanan yaşam alanlarıyla, şehrin merkezinde kent hayatından keyif alanların öncelikli tercihi olacak. 

Sinpaş Finans Şehir, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yatay mimarisiyle hem yatırım hem de oturum değeriyle ön talep sürecinde büyük ilgi görüyor.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 


335 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş, SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kamu İlişkilerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ahmet AkbalıkEtkinlik ve Eğitimlerden Sorumlu Başkan Yardımcısı Işık Gökkaya, ETA Sertifikalı, Selçuk Ecza Genel Müdürlük Binası, Kırklareli Belediyesi, Sığacık Kalesi, Medeni Kahraman, KoçYapıAŞ, ElysiumSoul Beyoğlu, Karasu Limanı, “Makel’den İste Gerçek Olsun” , Tesis Yönetimi Hizmeti, Onur Marketleri, RamazanKampanyası, Baumit UniPrimer, DHL Express Türkiye, Demirli Yapı, IRENEC 2014, Nesrin Yardımcı, Betek Gebze Fabrikası, ICİçtaşİnşaat, Vaillant Doğa Derneği, deniz bank, SVR Group, yeni KDV uygulaması, Emniyet Teşkilatı Hizmet Binaları, “Kültür ve Sosyal Etkinlikler Evi”, NCG, Horizon Point Bodrum Evleri, EAHE, Mandarins Gayrimenkul,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.