SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
İnşaat&Yatırım Sayı 153
Nisan 2017 Sayı 153
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
07 Eylul 2017, Persembe 17:16:02
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
Yenilikçi projeleriyle Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı, dünyanın yeni finans üssü İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında yepyeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Uzun süredir özellikle yatırımcıların odağında olan proje, lokasyonu ve farklı mimari dokusuyla yerli ve yabancı iş dünyasına kazançlı bir yaşam vadediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sinpaş Yapı’nın çok yakında lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı, merakla beklenen yeni projesi SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR için ön talep toplanmaya başlandı.

Gayrimenkul sektöründe daima yeniliklere imza atan Sinpaş, bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerinden farklı niteliklere sahip Sinpaş Finans Şehir ile finansın içinde yeni bir şehir kurmanın heyecanını yaşıyor. Anadolu Yakası’nda kurulan Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin 70 bine yakın beyaz yakalı personele istihdam sağlaması bekleniyor. Finans Şehir ise bu dev projenin komşusu olarak konumlanırken, şehirli bir anlayışla tasarlanan yaşam alanlarıyla, şehrin merkezinde kent hayatından keyif alanların öncelikli tercihi olacak. 

Sinpaş Finans Şehir, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yatay mimarisiyle hem yatırım hem de oturum değeriyle ön talep sürecinde büyük ilgi görüyor.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 


164 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş, SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Muammer Beyaz, Kılıçoğlu Mermerler Plaza, Amortisman süresi, Aydıner İnşaat, Moscow International Business Center, Expo Real, Ahmet Kınay, Artaş Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Çetinsaya, Denizli Çimento Sanayi TAŞ, Bayi Otomasyon Sistemi ve Servis Portalı, Mimar, Denizİstanbul, Ordu Giresun Havalimanı, Tarman Grup, Celalettin Çağlar, Veysel Eroğlu, Enkay Group, İstanbul Başkonsolosluğu, Yassı Çelik, Papatya Park Residence, Sami Aydın, ZOW İstanbul 2014, HalukYıldız, FalcoKoltuk, Gazipaşa Havaalanı, Baymak, Tulip ve Nuvola, Taksim, İbrahim Yetkin, Tekzen,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.