SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
07 Eylul 2017, Persembe 17:16:02
SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
Yenilikçi projeleriyle Türkiye’de gayrimenkul sektörünün öncülüğünü üstlenen Sinpaş Yapı, dünyanın yeni finans üssü İstanbul Uluslararası Finans Merkezi’nin yanı başında yepyeni bir projeye başlamanın heyecanını yaşıyor. Uzun süredir özellikle yatırımcıların odağında olan proje, lokasyonu ve farklı mimari dokusuyla yerli ve yabancı iş dünyasına kazançlı bir yaşam vadediyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Sinpaş Yapı’nın çok yakında lansmanını gerçekleştirmeye hazırlandığı, merakla beklenen yeni projesi SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR için ön talep toplanmaya başlandı.

Gayrimenkul sektöründe daima yeniliklere imza atan Sinpaş, bugüne kadar hayata geçirdiği tüm projelerinden farklı niteliklere sahip Sinpaş Finans Şehir ile finansın içinde yeni bir şehir kurmanın heyecanını yaşıyor. Anadolu Yakası’nda kurulan Uluslararası İstanbul Finans Merkezi’nin 70 bine yakın beyaz yakalı personele istihdam sağlaması bekleniyor. Finans Şehir ise bu dev projenin komşusu olarak konumlanırken, şehirli bir anlayışla tasarlanan yaşam alanlarıyla, şehrin merkezinde kent hayatından keyif alanların öncelikli tercihi olacak. 

Sinpaş Finans Şehir, tüm detayları keyifle ve titizlikle çalışılmış yatay mimarisiyle hem yatırım hem de oturum değeriyle ön talep sürecinde büyük ilgi görüyor.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 


239 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Sinpaş, SİNPAŞ FİNANS ŞEHİR,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

SİNPAŞ, finansın merkezine kurulan dev projesi için ön talep toplamaya başladı
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sinpaş Liva Turkuaz, Sivasspor, AnfaşOtelEkipmanları , PNQ, EminÜstün, Mavi Baret İş Güvenliği , Hayal Olcay, VIIIVRF, Nuri Tuna, Property Show, Süheyl Cem, STEAŞ, Exergy, Tony Hayward, Orhan Vatandaş, Mustafa Miraz Çallı, ULI Türkiye, Polar Beton, Sapanca Belediyesi ve Gebze Profesyonel Aşçılar Derneği , Hakan Ezer, Ncity Esenyurt, BIST-100, TürkSMD, Evviva Gümüş City, Mehmet Ali Aydınlar, Ahmet Faruk Yanardağ, Ankara Maliye Bakanlığı, 12. Uluslararası İstanbul Mutfak Günleri, Carlson Rezidor Otel Grubu, Sancaktepe Konutları,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.