Birevim’den yılsonuna kadar 10 yeni şube | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
İnşaat&Yatırım Sayı 153
Nisan 2017 Sayı 153
Birevim’den yılsonuna kadar 10 yeni şube
07 Eylul 2017, Persembe 11:45:01
Birevim’den yılsonuna kadar 10 yeni şube
Müşterilerin ihtiyaçları doğrultusunda tasarladığı faizsiz, peşinatsız ödeme seçenekleriyle ev satın almada yenilikçi çözümler sunan Birevim, hizmet noktalarına yenilerini eklemeye devam ediyor. İlk olarak Erzurum, Samsun, Adana ve Diyarbakır’a şube açmaya hazırlanan Birevim; yılsonuna kadar 10 yeni şube daha açarak şube sayısını 25’e yükseltmeyi hedefliyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

‘Herkesin bir evi olsun’ hedefiyle yola çıkan Birevim, faizsiz, kredisiz, vade farksız, kendine özgü tescilli yöntemleriyle müşterilerinin yüzünü güldürürken şube ağını da her geçen gün genişletmeye devam ediyor. 

Bugün, 15 farklı noktada müşterileriyle buluşan Birevim, 2017 yılsonuna kadar Türkiye’nin her bölgesinde şubelerini artırma yolunda ilerliyor. İlk olarak Erzurum, Samsun, Adana ve Diyarbakır’a şube açmaya hazırlanan Birevim; yılsonuna kadar 10 yeni şube daha açarak şube sayısını 25 yükseltmeyi hedefliyor. 

Her ay 20 bin yeni başvuru…

Her ay müşterilerinin istek ve beklentilerine göre şekillendirdiği kampanyalarıyla ve sürekli geliştirdiği yöntemlerle sektördeki yerini gün geçtikçe sağlamlaştıran Birevim, her ay ortalama Türkiye genelinden 20 bin civarında başvuru alıyor. Bu başvuruların yüzde 60’ı büyük şehirlerden aldıklarını söyleyen Birevim Yönetim Kurulu Başkanı Murat Çiftçi, “Her ay 20 bin civarı olan yeni başvurudan 4 bin ailemizi şubelerimizde ağırlıyoruz. Bu 4 bin kişiden ortalama 400 kişi, ev ve araba sahibi olmak için sözleşme imzalıyorlar. Diğer 3500 kişiyle ise sürekli irtibat halindeyiz.  Düzenli olarak arıyor, Birevim’in yeniliklerinden bahsediyoruz. Çünkü görüşmede kaldığımız insanların büyük kısmı ilerleyen dönemlerde müşterimiz olabiliyor. Bir ay içerisinde eski aylardan görüşüp değerlendirip karar verenlerle birlikte toplam 750 kişi ile sözleşme imzalıyoruz” dedi.

Bireyin Birevim’den aldığı evin değeri dışında herhangi bir fark ödemediğini tekrar hatırlatan Çiftçi,  faiz, vade farkı, kira yardımı gibi ek maliyetlerin de Birevim’de olmadığını söyledi. 

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 170 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Birevim,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Birevim’den yılsonuna kadar 10 yeni şube
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
 ‘3W İstanbul 2013, Cahit Turhan, Fatih Tosun, EvTurizmi, Soyak Holding CEO’su Dr. M. Emre Çamlıbel, Mehmet Çelebiler, Nupel Flooring, South Beach, HAYAT Tepe, Süheyl Cem, MaaNaa, MEPET, Yahya Arıkan, Adania Yatırım, Dyo, Arz-ı Endam Serisi, Jaws, Yaşar Aşçıoğlu, Üst Yapı , AltındağKonutları, Toshiba Jacob Jensen tasarımı , Alışveriş Merkezi Yatırımcılar Derneği, KÜB, Sapanca Gölü, Emlak Konut, Nusret Apaydın, Hayat Tepe Suites, Türkiye Müteahhitler Birliği, FordMustang, AlparslanBayraktar,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.