Yimtaş Honeycomb Tower projesi’nin tercihi FORM oldu | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Yimtaş Honeycomb Tower projesi’nin tercihi FORM oldu
07 Eylul 2017, Persembe 11:41:46
Yimtaş Honeycomb Tower projesi’nin tercihi FORM oldu
Yimtaş inşaat tarafından Istanbul’un kalbi Şişli/Mecidiyeköy’de inşa edilen Honeycomb Tower Istanbul projesinin ısıtma-soğutma ihtiyacı, yüksek verimle çalışan Mitsubishi Heavy VRF klima sistemleri ile sağlanıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Merkezi lokasyonu, iş, alışveriş ve ulaşım noktalarına yakınlığı ile değişik metrekarelerde ofislerden oluşan 10 katlı Honeycomb Tower İstanbul, toplamda 6.310 metrekarelik bir alana konumlandı. Projedeki ofis mahallerinin iklimlendirilmesi için toplam soğutma kapasitesi  760 kW olan  6 adet 36-40-60 HP x 2  olmak üzere  VRF KXZ dış ünite ve 159 adet kanallı ve Saf DX Mitsubishi Heavy VRF iç ünite klima cihazı kullanılıyor.

Sistem nasıl işliyor?

Proje de kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri; dış ünite grubunun, birden fazla bağımsız noktaya hitap eden iç ünitelere bağlanmasıyla her konut alanının arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor şartlarını sağlıyor. İnverter teknolojisine sahip dış üniteler ile kısmi kullanımlarda minimum elektrik tüketimiyle istenilen konfor daha hızlı bir şekilde elde ediliyor.

Micro Vrf KX dış üniteler ölçülerinin kompakt olması sayesinde, konfor şartları bozulmadan tasarım esnekliği ve kolay uygulama imkanı sağlıyor.  

Fosil yakıtlı ısıtma cihazlarına göre düşük CO2 salınımıyla çevreye ve kolay kullanımıyla da kullanıcıyla dost bir teknoloji olan Mitsubishi Heavy VRF sistemleri,  tüm soğutma, ısıtma ihtiyaçlarınızı karşılar.

Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, en yüksek enerji verimliliği sunmakla birlikte enerjinin doğru yönetimi ve kontrolü felsefesi ile üretiliyor. Mitsubishi Heavy Industries Grubu Global 100 Endeksi-Sürdürülebilir Şirketler sıralamasında 66. sırada yer alarak klima sektöründen bu sıralamada yer alan tek firma olarak dikkat çekiyor.

Form VRF Sistemleri San.Tic. A.Ş’nin Türkiye’deki tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries VRF klimalar,  yüksek verimliliği ve geniş ürün seçenekleriyle otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi 246 kez okunmuştur.


ETİKETLER : FORM, Yimtaş Honeycomb Tower ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Yimtaş Honeycomb Tower projesi’nin tercihi FORM oldu
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
İstanbulAtatürkAirport, GülerSabancı, Yeşil Anahtar (Green Award) Ödülü, Yeni Ford Cargo İnşaat Serisi, çevre dostu ürün, Topaloğlu İnşaat, NataHolding, SehaYapı, Viento Butik Otel, CelalAbdiGüzer, KüçükçekmeceArena, Orhan Düzgün, Volker Hein, Sihir Boutique® , Esma Sultan Yalısı, Inverter A410 Klima, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı Esnaf, ı Veysel Eroğlu, İz Park, smeg Colonial, Evalparkİstanbul, Levent Yılmaz, Prof. Dr. A.M.Celal Şengör , İşlem, IF Design Award 2013, Mavi renkli styrofoam, Ege İhracatçı Birlikleri, Ender Yorgancılar, Turizm Yatırımcıları Derneği, Kuveyt Kralı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.