Studio 13 Architects’ten Çevre Dostu Tasarımlar | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Studio 13 Architects’ten Çevre Dostu Tasarımlar
05 Eylul 2017, SALI 16:34:36
Studio 13 Architects’ten Çevre Dostu Tasarımlar
Mimari ve mühendislik uzmanlığını ön plana çıkartan Studio 13 Architects, sürdürülebilir estetik ve sosyal unsurları ön plana çıkarttığı projelerinden Unilever Vector ile doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım gerçekleştirdi.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Mimari bakışını yaratıcılıkla geliştiren ve kişisel yaşam alanları tasarlayan Studio 13 Architects, Unilever’in Konya’da bulunan ve 84.000 m²’lik bir alan üzerine kurulu fabrikasının ofis, laboratuvar ve ortak alanlarının iç mimarisini, doğal ve çevre dostu malzemelerle projelendirerek uygulamasını gerçekleştirdi. Mimari kaliteyi uluslararası inovasyonla hayata geçiren Studio 13 Architects, nitelikli tasarım ve uygulamalarıyla zamansız mekanlar yaratmaya devam ediyor.

Mimari ve mühendislik uzmanlığını ön plana çıkartan Studio 13 Architects, sürdürülebilir estetik ve sosyal unsurları ön plana çıkarttığı projelerinden Unilever Vector ile doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım gerçekleştirdi.

Studio 13, Architects Kurucusu Deniz Yetkin, mimari bütünlüğü ön plana çıkardıkları Unilever Vector projesiyle, Unilever’in kurumsal kimliğine uygun bir iç mimari tasarım gerçekleştirdiklerini belirtti ve sözlerine devam etti: ‘Unilever Vector projemizde, fabrikanın ofis bölümleri, laboratuvar ve ortak alanlarında doğaya ve çevreye duyarlı bir tasarım uygularken aynı zamanda işlevselliği ve fonksiyonelliği ön planda tuttuğumuz eğlenceli ve modern bir atmosfer yaratmaya özen gösterdik. Mekanın diline uygun olarak farklı alanlarda kullandığımız renk temaları ve görselleri de bu doğrultuda seçtik. Studio 13 Architects olarak kişisel ve kurumsal zevkleri yaratıcı tasarımlarla geliştirerek çağdaş ve dinamik yaşam alanlarını yeniliklerle bütünleştirirken aynı zamanda tasarımlarımızda işlevsellik, sosyal unsurlar ve estetik bütünlüğü de ön planda tutmaya devam edeceğiz’.

Kaynak: İnşaat&Yatırım Dergisi
1771 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Studio 13 Architects,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Studio 13 Architects’ten Çevre Dostu Tasarımlar
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Ayşe Yetkin, HMF Hyundai Asansör;, Hospital Build & Infrastructure Turkey 2013, EmreErol, Ercan Şirketler Topluluğu, KYK Yapı Kimyasalları, Özyurtlar Şirketler Grubu Başkanı Tamer Özyurt, yeni, BesaGrup, Tüvtürk, Müteahhitler Federasyonu, Taşucu Seka Limanı, Enerji Takımı, Arif Özden Derin Design, Allium Villas Resort, Hüseyin İşler, ERSA Mobilya, Mira serisi , yangın koruma şalteri, GROHE Rainshower® Rustic, Kilit, Exxon Mobile, Emlak ve Çevre Temizlik Vergisi , Evrenol Architects, Seda Aydın, pasgeç, AYİD, Turkmall, İntema Elegance, GMTR,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.