Otis Türkiye çalışanlarından Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na destek | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
İnşaat&Yatırım Sayı 154
Mayıs 2017 Sayı 154
İnşaat&Yatırım Sayı 153
Nisan 2017 Sayı 153
Otis Türkiye çalışanlarından Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na destek
23 Agustos 2017, Carsamba 14:15:02
Otis Türkiye çalışanlarından Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na destek
Çocuklukta görülen en yaygın fiziksel engellilik olan ‘Cerebral Palsy’ ile yaşayan insanların hayatında pozitif bir etki yaratmak üzere 9 ülkede eş zamanlı yürütülen bir sosyal sorumluluk projesi olan ‘Steptember’a katılan Otis Türkiye çalışanları, 3 yıldır sürdürdükleri bağış aktiviteleri ile örnek bir dayanışmaya imza atıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Cerebral Palsy (CP) ile ilgili geliştirici, koruyucu, teşhis ve tedavi edici çeşitli destek hizmetleri sunan “Steptember Projesi” bugüne kadar 20 binden fazla çocuğa özel eğitim ve rehabilitasyon desteği verdi. Ülkemizde Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’nın yürüttüğü “Steptember Projesi’ne, Otis Türkiye de, son 3 yıldır sektörün tek temsilcisi olarak önemli katkılarda bulunuyor.

Bu yıl 4 Eylül ila 1 Ekim arasında gerçekleşecek ‘Steptember Projesi’nde hedef, katılımcıların kendi sağlıkları için günde 10 bin adım atmaları ve çeşitli bağış kampanyaları ile sosyal çevrelerinden ‘Cerebral Palsy’li çocuklar için bağış toplaması… Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı 2014 yılından beri Türkiye ayağını sahiplendiği Steptember ile global bir kampanya sürdürürken, katılımcıya fayda olarak geri dönecek bir eylem de sunuyor. Yaklaşık 100 çalışanıyla projeye üçüncü kez katılan Otis, her yıl düzenlediği kermeste kitap, takı, ve yiyecekler satarak vakfa olan bağışları arttırıyor.

Otis Türkiye çalışanları, Steptember için oluşturdukları takımlar ile Eylül ayı boyunca günde 10 bin adım atarak hem sağlıklarını koruyor hem de CP’li çocukların özel eğitimlerine katkı sağlayarak sosyal sorumluluk projesinde aktif rol oynuyor. Steptember’da toplanan bağışlar, Cerebral Palsy’li çocukların özel eğitimleri ve rehabilitasyonlarına destek için kullanılıyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 489 kez okunmuştur.


ETİKETLER : OtisTürkiye, CerebralPalsy, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Otis Türkiye çalışanlarından Türkiye Spastik Çocuklar Vakfı’na destek
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Kamil Uğurlu, BWT, GülEkspress, SerdarBilgili, AkasyaAcıbadem, Veryeriler Taş Evler, Metro Holding, N5 Suites Otel+Residence, TüneliProjesi, BilgiÜniversitesi, Türk İnşaat Malzemesi Üreticileri, KEK, 2013 CATHIC ödülleri , ESEER, ProjebeyazInternational, stanbul Sanayi Odası, WBCSD, Koray Şirketler Topluluğu, KarreStyle, Evko İnşaat Grubu, Mobilya Zirvesi, Extreme Serisi EX65, MüteahhitlikYetkiBelgesi , Expo Real Fuarı, Nano-gümüş, Besa Nova, Baymak Genel Müdürü Ender Çolak, Kuşadası, Azure, iklimlendirm,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.