Creavit 2017’de tamamlanan yatırım hamlesiyle üretim kapasitesini 4 milyon adete çıkarttı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Creavit 2017’de tamamlanan yatırım hamlesiyle üretim kapasitesini 4 milyon adete çıkarttı
23 Agustos 2017, Carsamba 10:51:22
Creavit 2017’de tamamlanan yatırım hamlesiyle üretim kapasitesini 4 milyon adete çıkarttı
2017 yılı da bir önceki yıl gibi herkes için zor bir yıl oluyor. Her şeye rağmen hem üretim, hem ürün çeşitlerimiz hem de insana yönelik yatırımlarımıza devam ediyoruz.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

2017 yılı da bir önceki yıl gibi herkes için zor bir yıl oluyor. Her şeye rağmen hem üretim, hem ürün çeşitlerimiz hem de insana yönelik yatırımlarımıza devam ediyoruz. 2015 yılında başlayan 25 milyon USD yatırım ile 2017 yılında toplam üretim ve pazarlama kapasitesini 4 milyon adete çıkararak yılın ilk yarısıyla birlikte tam kapasiteli olarak çalışmaya başladık. Yapılan teknolojik yatırımlar ile desteklenen üretim uzmanlığı, Creavit’in talep karşılama hızıyla birlikte, çeşitlilik ve farklı ürün üretebilme yetkinliğini de arttırdı. Çünkü biz inanıyoruz ki yatırım, pazardaki etkinliği, geleceğe olan inancı, gelişimi, teknoloji ve değişen-gelişen trendlerle uyumu gösteren önemli bir göstergedir. 2018’de de sürekli gelişim ve değişimi öngörüyoruz.

Tüketicinin talepleri doğrultusunda estetik kaygıları yüksek, farklı ihtiyaçlara cevap verebilen ürünler üretiyor ve çıtamızı her geçen gün yükseltiyor olacağız. 2017 yılında %23’lükpazar payımızla, sektöründe tercih edilen ilk markalar arasında yer almaya, pazar payımızı geliştirmeye devam ediyoruz. 2017’nin ilk yarısında katıldığımız 3 uluslararası fuar ile yıla dinamik ve güçlü bir başlangıç yaptık.

2017’nin ilk yarısında katıldığımız 3 uluslararası fuar ile yıla dinamik ve güçlü bir başlangıç yaptık. Turquality kapsamında yer alan firmalardan biriyiz. Bu anlamda ihracat alanına yönelik nicelik ve nitelik bazlı yatırımlarımız sürüyor. İlk çeyrekte katıldığımız UNICERA İstanbul, ISH Frankfurt ve MOSBUILD Moskova fuarları ile yurtiçinde olduğu gibi yurtdışında da tasarım ve fonksiyonellik odaklı üretim yaklaşımımızı tüketicilerin beğenisine sunduk.

Creavit olarak estetik algısı ve kullanım önceliklerini göz önünde bulundurarak, farklı beğenileri karşılayacak fonksiyonel ve şık banyolar sunmak için sürekli araştırma yapıyor ve üretimlerimizi bu yönde geliştiriyoruz. Tasarım çizgimizi güncel akımlar üzerine kurguluyor, tüketici beklentileri ve farklılaşan yaşam tarzları ile şekillendiriyoruz. Bu sene katıldığımız 3 uluslararası fuar ile 50 yıllı geçkin sektör deneyimimizi, kullanıcılarımızın beklentileri ve tasarımcılarımızın tecrübeleriyle harmanlayarak, yenilikçi ürünlerimizi tüketiciyle buluşturmanın gururunu yaşadık. Anlatımlarda sade,net, etkileyici yani minimal bir yaklaşımı benimsedik. Ürünlerimizde Creavit kalitesine vurgu yaparken aynı zamanda tasarım bakış açımızla da farklı yaşam tarzlarına ve tüm estetik algılara hitap edebilir olduğumuzu göstermeyi planladık. Sene boyunca online ve offline tüm mecralarda gerçekleştirdiğimiz ürün iletişimlerimizde kullandığımız banyo mekanlarımızın, gerçek hayatta da uygulanabilir olduğunu ziyaretçiye aktarıp, oluşturduğumuz birbirinden farklı konsept banyolar ile ziyaretçilerimize tam anlamıyla bir banyo deneyimi yaşattık.

Farklı tarzlar – ortak paylaşımlar

Farklı tarzlar – ortak paylaşımlar mottosuyla 2017 yılında ürün gamımıza giren birbirinden farklı yeni ürünümüzü ilk defa UNICERA İstanbul, ISH Frankfurt ve MOSBUILD Moskova fuarlarında ziyaretçilerimizin beğenisine sunduk. Rosegold esintisini ANGEL ile banyolara taşırken, gösterişi seven, klasikten vazgeçmeyenlerin tercihi GIZA banyo mobilyası oldu. İlk defa yorumladığımız İskandinav tarzının banyolardaki yansıması LEGNO ile şaşırtırken,ZEON ile modern ve minimal tasarımları tercih edenlerin ilgi odağı olduk. DUCKY ile çocukların tuvalet eğitim sürecine, BEDENSEL ENGELLİ BANYOLARI ile de banyodaki engelleri kaldırmaya yardımcı ürünlerimizi sergiledik. Ayrıca bu sene vitrifiye ürün grubunda ilk defa uyguladığımız, cappucinno, cobalt ve antrasit renklerle de kullanıcılarımızın beğenisini topladık.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 765 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Creavit, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Creavit 2017’de tamamlanan yatırım hamlesiyle üretim kapasitesini 4 milyon adete çıkarttı
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
KNX modülü, FuatTosyalı, Konut Fiyat Endeks, Abdurrahman Kılıç, Rotogidit, güş, Mersin-Tarsus Organize Sanayi Bölgesi, Marble, PAGÇEV , Dila Yapı, Tarım ve Teknolojinin Global Buluşması, Garanti Bankası Pendik Teknoloji Kampüsü’, İnoksan Fırın Ailesi, USB, Volma, Crown Plaza Asia , Çilek Mobilya, BÜYAP, Çatı, KADEX 2018, KurbanBayramı, Safi Gayrimenkul, Makrom City, Özemeksan, SwissôtelResortBodrumBeach, Taha Aydın, Finans Merkezi dopingi, klozet, ağaç, Mehmet Eyüpoğlu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.