DYO'nun güneşten ödünç aldığı renk: Turuncu - Bakır | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
DYO'nun güneşten ödünç aldığı renk: Turuncu - Bakır
11 Temmuz 2017, SALI 10:48:23
DYO'nun güneşten ödünç aldığı renk: Turuncu - Bakır
DYO Boya’nın yeni renk yağmuru kartelasının ‘turuncu-bakır’ isimli renk damlası Temmuz güneşinin tüm tonlarını ve ışıltısını duvarlara taşıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Tamamen doğadan ilham alınarak hazırlanan, mevsimlerin tüm geçişlerini hissettiren DYO Boya’nın yeni renk kartelası peşinden hayalleri koşturacak kadar zengin. ‘Renk Damlası’ adıyla sekiz gruba ayrılan yeni kartelaların Temmuz ayında öne çıkan rengi ‘turuncu-bakır’. Gündoğumundan-günbatımına güneşin 24 renk tonunu beğeniye sunan ‘turuncu-bakır’ renk damlası, duvarlara güneşin enerjisini taşıyacak...

YENİDEN DOĞUŞUN RENGİ: TURUNCU

Güneşin sıcak renklerinden olan turuncu rengi, yeni başlangıçların da simgesi. Kullanıldığı ortama neşe, enerji, cesaret ve güven veren turuncu rengi, pozitif duyguları uyandırma özelliğine sahip olan bir renktir. Kafe, restoran gibi sosyal mekanların, bekleme salonlarının, yemek odalarının duvarlarında uygulanan turuncu tonlar mekana enerji katarken, çocuk odalarında da zihni uyandırma özelliği ile tercih ediliyor. Turuncu-bakır rengi duvarın tamamına ya da bir bölümüne uygulandığında mekana olumlu duygular bırakıyor.

DUVARLARDAKİ HUZUR: BAKIR

Sektöre ilkleri kazandıran DYO, yeni kartelada güneşin giderken ardında bıraktığı bütün izleri taşıyan ‘bakır’ rengine de mekanlarda yer açıyor. Bir yaz günbatımının dinginliğini ve günün son ışıltılarını taşıyan bakır rengi, uygulandığı duvarlara tatlı bir huzur veriyor. Tercih edildiği mekanlarda hoş sohbetlere zemin oluşturan ‘turuncu-bakır’ rengi yaz gibi eğlenceli bir renk.

DYO’NUN YENİ RENK KARTELASI

DYO’nun ‘Renk Yağmuru’ adlı yeni kartelası 192 renkten oluşuyor. Kartela 8 farklı renk grubunu içeriyor. ‘Renk Damlası’ adını alan renk grupları; ‘mavi-turkuaz’, ‘yeşil-haki’, ‘kırmızı-magenta’, ‘mor-lila’, ‘turuncu-bakır’, ‘bej-kahve’, ‘gri-beyaz’, ‘sarı-hardal’dan oluşuyor. Tüketiciye zengin renk seçimi sunarak, hayallerinin gerçekleşmesini sağlayan DYO’nun her bir Renk Damlası’nda da 24 farklı renk tonu bulunuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım645 kez okunmuştur.


ETİKETLER : DYOBoya, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

DYO'nun güneşten ödünç aldığı renk: Turuncu - Bakır
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Sabine Dorn Ağlagül, Spire, VaryapPlaza, Intertrafficİstanbul, İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı, Çamaşır ve Ev Bakımı, Formİstanbul, Şişsiz Örgü Atölyesi”, Harris Products Group , ESTON Deniz Projesi, 1001 gece masalları, LED, R.3 Touch Sensor KNX, Beton 2014 Fuarı, MDF, Radisson Red, birleşme ve satın almalar, İkikardeş Otomotiv, Metcap Energy Investments, MEC, Egemen Bağış, Kenan Kılıçtepe, EVA Gayrimenkul Değerleme Danışmanlık, Ataköy, Tarık Ghazale, Ersin Yazıcı, Alper Dalkılıç, Esenyurt Expo2015, Halk GYO, Çubuklu,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.