Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde İtalyan ISVEA’nın imzası var | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde İtalyan ISVEA’nın imzası var
06 Temmuz 2017, Persembe 14:37:37
Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde İtalyan ISVEA’nın imzası var
Birçok prestijli projede yer alan İtalyan ISVEA, Türkiye’nin en gözde konut projeleri arasında gösterilen NEF 98, NEF 08, NEF 22, Soyak Konforia, Sur Yapı İlkbahar ve Kurtköy 360’ın banyolarını İtalyan şıklığı ve zarafeti ile tanıştırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

İtalyan tasarım anlayışı ve estetiği ile tüm dünyadaki banyo dekorasyon trendlerine yön veren ISVEA, pek çok büyük ve saygın projede tasarımlarıyla göz dolduruyor.  

ISVEA’nın ödüllü tasarımları NEF projelerinde

İstanbul’un en gözde yerleşim merkezlerinde inşa edilen NEF 98 ve NEF 08 banyolarında ultra ince kenarlı, iddialı ve şık tasarımlarıyla dikkat çeken Sistema Frame Sharp&Slim lavabolar ve A’Design Award 2014’te ödüle layık görülen, ince hatları ile zarif bir görünüme sahip olan Sentimenti asma klozetler tercih edildi. NEF 22 projesinde ise Sistema lavaboların yanı sıra ödüllü tasarım stüdyosu Nativita Design Studios imzası taşıyan, IF Design, Red Dot Design, A’Design Award ve Plus X Award ödüllerinin sahibi Sott’Aqua serisi’ne ait ince kenarlı lavabolar kullanıldı.

Sur Yapı İlkbahar projesinde doğaya dost tasarımlar

Sur Yapı Mimari Grubu tarafından tasarlanan “Sur Yapı İlkbahar” projesi, doğayla özdeş peyzaj düzenlemesi, keyifli aktivite ve sosyal alanlarıyla İstanbul’un merkezinde ayrıcalıklı bir yaşam alanı yaratıyor. Farklı daire seçeneklerinin bulunduğu ve 304 konuttan oluşan İlkbahar projesinde, İtalyan ISVEA’nın her banyoyla muhteşem uyum sağlayan ve kaliteyi estetikle bir araya getiren Soluzione serisi asma klozetler ve Sistema lavabolar kullanıldı. Genesis Research&Design tarafından tasarlanan Soluzione serisi, az su tüketimine olanak sağlayan aquaPlus özelliği ile doğaya dost bir tasarım.

Soyak Konforia ve Kurtköy 360’ın da tercihi ISVEA

İstanbul’un hızlı gelişen bölgesi Bahçeşehir’de inşa edilen ve 271 konuttan oluşan Soyak Konforia’nın banyolarında ISVEA’nın Soluzione çanak lavaboları kullanılırken, Kurtköy 360 projesinde de Sentimenti asma klozetler ve Sistema çanak lavabolar projenin konseptine uygun olarak seçildi. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım702 kez okunmuştur.


ETİKETLER : ISVEA, NefAtaköy, SurYapı ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Türkiye’nin en prestijli konut projelerinde İtalyan ISVEA’nın imzası var
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
PHilton otelleri, ASKON, davlumbaz, Süleyman Ekşi, ege denizi, Serdar Sorfük, 2VV Comtesse hava perdesi, Jade Serisi, Optimal, Realty-TR, Seka Kağıt Fabrikası, MiddleEastElectricityFuarı, AssanGayrimenkul, Twinjet Plus, Ersin Turgut, Al Mazaya Holding , T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı, Batı Sistem İnşaat, Ferhan Yazıcıoğlu, Serkan Gümüş, Creavit Planet Armatür Serisi, Çınarlı Bahçe Tuzla, Avrupa Yetişkin Öğrenme Gündemi Uygulamaları İçin Ulusal Koordinatörler Projesi, Mavişehir Optimus , Larissa Kumova, Remco Norden, EviyaGayrimenkul, Garnet Serisi, FarkındalıkÖdülTöreni, SiemensEvAletleri,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.