Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü! | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!
07 Haziran 2017, Carsamba 14:19:19
Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!
Yayınlanma yeri / tarihi: Proaudio / 25 Nisan 2017 Renkus-Heinz, Eramita'yı Türkiye'nin ilk özel distribütörü olarak seçtiğini açıkladı. Şirketler arasındaki görüşmeler, Frankfurt'taki Pro Light + Sound öncesinde yapılan bir anlaşmayla bu yılın başında İMK3de başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Renkus-Heinz'in Ortadoğu satış temsilcisi Norbert Bau, "iş konusundaki seçicilikleri ve müşteri memnuniyetindeki hassasiyetleri nedeniyle özellikle Eramita ile çalışmaya karar verdik. Genç ve iddialı bir şirket olduğu için Eramita ile olan ortaklığımızdan dolayı çok memnunuz, Türkiye pazarında beraber büyüyebiliriz" şeklinde konuştu.

Eramita sözcüsü "Renkus-Heinz yenilikçi bir teknolojiye sahip ve arkasında çok fazla bilgi birikimi var" dedi ve ekledi: "Ürünü çok destekliyoruz ve sahip oldukları dijital yönlendirilebilir hoparlörlerin bu sektörde benzersiz olduğuna gerçekten inanıyoruz. Sesin, yansıtıcı yüzeylerden ve diğer zorlu akustik alanlardan uzaklaştırılmasına ihtiyaç duyulan, cami gibi binalardan yoğun bir talep alıyoruz. Dijital yönlendirilebilir hoparlörler bu tip mekânlarda kullanılabilecek en iyi ürünlerdir.' Renkus - Heinz ortaklığı ile iyi bir başlangıç yapan Eramita'nın sözcüsü bazı sistemleri çoktan sattıklarını ve çok hızlı ilerlediklerini belirtti.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım927 kez okunmuştur.


ETİKETLER : RenkusHeinz, Eramita,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Renkus Heinz'ın Türkiye'deki özel distribütörü!
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
sosyal tesis, Türk Barter, Uğur Gazanker, Moda Serisi, Mimosa, Elit Konutları, Plastik İşleme Makineleri Sektör İzleme Raporu, A’Design Awards, Akkoza Alışveriş Merkezi, ContemporaryIstanbul, Yarışma, Konya Prestij Park, Bahçeşehir Üniversitesi Mimarlık veTasarım Fakültesi’, JCB Avrupa Satış Müdürü Mark Telleck, Ticariünite, Konut satışları, Devremülk, Torkam İnşaat, We Bulvar Çarşı, Alkumru, Batı Ege Gayrimenkul, Mustafa Ertan Keskin, TurizmSektörüDeğerlendirmesi, Gür Mermer, Form Tesisleri, ISOPLASTER, "easyconnect", Grez, anaokulu, İnanç Vakfı,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.