Başyapıt Dragos, 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 167
Haziran 2018 Sayı 167
İnşaat&Yatırım Sayı 166
Mayıs 2018 Sayı 166
İnşaat&Yatırım Sayı 165
Nisan 2018 Sayı 165
İnşaat&Yatırım Sayı 164
Mart 2018 Sayı 164
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
Başyapıt Dragos, 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor
04 MAYIS 2017, Persembe 14:01:26
Başyapıt Dragos, 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor
Başyazıcı Grubu, İstanbul’daki ilk inşaat projesi için düğmeye bastı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Başyazıcı Grubu tarafından inşa edilen ‘Başyapıt Dragos’ 70 milyon TL yatırımla hayata geçiyor. Butik bir proje olarak tasarlanan ve yüksek standartlarda bir yaşam vaat eden ‘Başyapıt Dragos’, Maltepe’de yükseliyor. 1953 yılından bu yana gıdadan tekstile, perakendeden turizme faaliyet gösteren Başyazıcı Grubu, Kayseri’de gerçekleştirdiği inşaat projelerinde edindiği deneyimleri İstanbul’daki ilk inşaat projesi olan Başyapıt Dragos’ta taçlandırıyor. 

Butik bir proje olarak tasarlanan ve 70 milyon TL yatırımla 32 bin metrekare inşaat alanına sahip ‘Başyapıt Dragos’, İstanbul’un en eski semtlerinden biri olan ‘Maltepe Dragos’ta yükseliyor. Ön talep sürecinin devam ettiği ‘Başyapıt Dragos’ projesi, 25 ve 3 katlı iki bloktan oluşuyor. Hem şehrin merkezinde hem de şehrin stresinden uzak kalan butik projede, dairelerin metrekare fiyatları ise 6 bin ve 8 bin 500 TL arasında değişiyor. 

Ağustos 2018’de teslim edilecek

Sosyal olanaklarıyla da dikkat çeken Başyapıt Dragos’ta; marketten kuaföre, restoranlardan kafeye kadar gün içinde ihtiyaç olabilecek tüm mağazaların bir arada bulunduğu 8 mağazalık butik bir çarşı,  sadece Başyapıt Dragos sakinlerinin kullanımına açık yüzme havuzu, sporu zevke dönüştüren devasa fitnes alanı ve saunası, çocuklara özel çocuk parkı ve oyun alanları bulunuyor.  

150 konut, 8 ticari birime ev sahipliği yapan projede 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daire seçenekleri ve bahçe & çatı dubleksleri bulunuyor. Şehrin merkezinde konforlu, geniş ve kullanım odaklı yaşam alanları imkânı sunan ‘Başyapıt Dragos, yatırımcısına ayrıcalıklı imkânlar vaat ediyor. Rezidans yönetimi profesyonel bir yönetim firması tarafından sağlanacak olan Başyapıt Dragos’ta daire büyüklükleri ise 82 metrekare ile 289 metrekare arasında değişiyor. Tüm sakinlerinin mutlu ve huzurlu bir hayat sürmesi için tasarlanan dairelerin mimarisinde gösterilen özen ön plana çıkıyor. Çamoğlu Mimarlık imzasıyla hayat bulan projede, iç mekân detayları Şema Mimarlık - Elif Kınıkoğlu’nun elinden çıktı. Merkezi konumuyla şehrin içinde bulunan sosyal donatılarıyla sakin ve huzurlu bir yaşam vaat eden Başyapıt Dragos, E-5’e arabayla 2 dakika, Minibüs Caddesi’ne yürüyerek 1 dakika, İstanbul Bölge Adliye Mahkemesi’ne arabayla 3 dakika,  İstanbul Şehir Üniversitesi’ne yürüyerek 5 dakika ve Kartal Devlet Hastanesi’ne arabayla 3 dakika mesafede yükseliyor.

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 3905 kez okunmuştur.


ETİKETLER : BaşyazıcıGrubu, BaşyapıtDragos, ,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Başyapıt Dragos, 70 milyon TL’lik yatırımla hayata geçiyor
 


 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
TOKİ Emlak Dairesi Başkanı ve Emlak Konut GYO, Çevre ve Şehircilik Banalığı, 3R Design Factory, Kenan Koyuncu, Flexible Neon LED, AÇEV, Nurus Design , Türkiye Varlık Fonu, Helis Metro Ofis, Beyçelik Holding, Coreline Spot, Emerging Trends in Real Estate® Europe 2013 - Gayrimenkulde Gelişen Trendler Avrupa 2013, Wagner, Gedikbulak İlköğretim Okulu, Yapı Kredi Uygulama Marketi, Luz Elana Sarmiento, Türköz İnşaat, YeniHavalimanı, Zer Mecidiyeköy, Eyüp Kaynak, MetroMall, Fatma Hatun Evleri , Veysel Demirci, Yurtbay Seramik İstanbul Cup 2014 Plaj Futbolu Turnuvası, Kahraman İnşaat , Pergola, Hırka-i Şerif, ERKALElektrik, Enercon , sponsor,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.