Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 179
Haziran 2019 Sayı 179
İnşaat&Yatırım Sayı 178
Mayıs 2019 Sayı 178
İnşaat&Yatırım Sayı 177
Nisan 2019 Sayı 177
İnşaat&Yatırım Sayı 176
Mart 2019 Sayı 176
İnşaat&Yatırım Sayı 175
Şubat 2019 Sayı 175
İnşaat&Yatırım Sayı 174
Ocak 2019 Sayı 174
Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı
03 MAYIS 2017, Carsamba 13:43:56
Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı
Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’in Leed sertifika adayı olan ilk ve tek A+ ofis projesi Nidakule Kayaşehir, Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu kalitesi ve Emlak Konut güvencesiyle ön satışlarına başladı.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Palladium AVM Kayaşehir’in üstünde yer alan Nidakule Kayaşehir ofis projesi, sunduğu ayrıcalıklı imkanlarla Başakşehir ilçesine değer katıyor. Farklı ihtiyaçlara göre çeşitlendirilmiş ofis tipleriyle tasarlanan Nidakule Kayaşehir, iş hayatına farklı bir bakış açısı sağlayacak. Ulaşım ve altyapı yatırımlarıyla her geçen gün değer kazanan Kayaşehir’de yer alan Nidakule Kayaşehir, çevresindeki resmi kurumların yanı sıra Sağlık Kent, Kent Park, Yavuz Sultan Selim köprüsü, Atatürk Havalimanı, İstanbul Yeni Havalimanı, metro ve tramvay hatlarına yakınlılığı ile de önemli bir konumda yer alıyor.

Tahincioğlu’nun iş yaşamına değer katan ve A+ standartlarında ofis projelerinden biri olan Nidakule Kayaşehir’de 26 kattan oluşuyor. Her katında 8 ayrı bağımsız bölüm bulunan ofis katları, modüler sistemde olup 90m², 124m², 430m² ve 860m² seçenekleri ile müşterileri sunuluyor. Sosyal ve teknik imkanları ile de ön plana çıkan Nidakule Kayaşehir’de fiyatlar 5.000 TL/m² + KDV’den başlayıp, 60 aya sıfır vade farkı avantajları ile ön satışa sunuluyor.

Üçüncü Palladium AVM, Kayaşehir’e geliyor

Tahincioğlu, başarılı AVM projesi Palladium’u İstanbul Ataşehir ve Antakya’dan sonra üçüncü yatırımı olarak Kayaşehir’e getiriyor. Palladium AVM Kayaşehir, Kayaşehir’in ilk ve tek A+ ofis projesinin yatırım gücünü daha da artırıyor. Palladium AVM Kayaşehir, dünyaca ünlü restoranlar, mağazalar, eğlence alanları ve market fonksiyonlarını içeren bölümlerden oluşuyor. 

KAYNAK: İnşaat&Yatırım737 kez okunmuştur.


ETİKETLER : NidakuleKayaşehir, PalladiumAVM,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nidakule Kayaşehir Ofis İçin Ön Satışlar Başladı 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Çevre ve Su Arıtma Teknolojisi, Aydınlık Bir Gelecek İçin, Aktif Evler, Erdem Karaca, Muhittin Dalgıç, DuPont Yapı Çözümleri, PolisanHolding, Rekabet Kurulu, İnistanbulGala, Ahmet Faruk Yanardağ, emlak vergisi, Kızılcahamam Çam Otel, Greencoat, Mimar Sinan Vakfı, Lithos Design, OrmanveSuİşleriBakanlığı, Feridun Bilgin, Dila Yapı Malzemeleri, Jado, Evalparkİstanbul, Mustafa Bülent Aydın, Uğur İkikardeş, DRD, Kuleli Evleri, Avrasya Maratonu, PERYÖN, Saraçhane, DoubleTree by Hilton Malatya 202, Mehmet Hamdiyıldırım, İstanbul Cami ,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.