Nidapark Kayaşehir Projesi | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
İnşaat&Yatırım Sayı 157
Ağustos 2017 Sayı 157
İnşaat&Yatırım Sayı 156
Temmuz 2017 Sayı 156
İnşaat&Yatırım Sayı 155
Haziran 2017 Sayı 155
Nidapark Kayaşehir Projesi
06 ARALIK 2016, SALI 10:35:30
Nidapark Kayaşehir Projesi
Avrupa Yakasının en fazla yatırım yapılan bölgesi Başakşehir oldu. Başakşehir ilçesine bağlı Kayabaşı Mahallesi de İstanbul’un yeni cazibe merkezlerinden biri olmaya aday. Çok sayıda lüks konut projeleri bölgeye değer kazandırıyor.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Nidapark Kayabaş projesi de en seçkin projelerin başında geliyor. Emlak Konut GYO ve Tahincioğlu Gayrimenkul işbirliği ile başlatılan projede 29 Eylül 2016 tarihi itibariyle konut satışları başladı. Nidapark Kayaşehir konut, ofis ve ticari ünitelerden oluşan karma proje olarak inşa ediliyor. 1233 bağımsız ünitede 843 konut ve 390 ofis, mağaza bulunacak. 4 etaptan oluşacak projede 3 etap konutlara, 1 etap da ticari ünitelere ayrılacak. Konutlar içinde de Yakup, Zümrüt ve Elmas etapları olacak. 

Yakut Etabında 1+1 den 4+1 e kadar konut seçenekleri olacak. Zümrüt Etabında 2+1, 3+1 konut seçenekleri, Elmas Etabında ise 4+1, 5+1 konut seçenekleri olacak. Zümrüt Etabında ayrıca bir adet AVM ve ticari üniteler bulunacak. Başakşehir- Kayaşehir bölgesi planlı programlı gelişen bir bölgedir. 3. Köprü bağlantısı ve yapılan diğer ulaşım ve alt yapı projeleri bölgeye değer kazandırmaktadır. Nidapark Kayaşehir projesi de 3. Havalimanı, Kanal İstanbul, ., Köprü gibi dev projelerin yapıldığı bölgede bulunuyor ve değeri her geçen gün artıyor. 

Değeri her gün artan Nidapark Kayaşehir projesi de burada yaşamak isteyenlerin yanında yatırımcılar için de cazip bir fırsat oluyor. Proje hem mülk sahiplerine hem de çevreye değer katacak ayrıcalıklı hizmetler sunuyor. Projenin her bölümü farklı mimari özelliklere sahiptir ve her ölüme ait yeşil alan ve sosyal tesisler bulunmaktadır. Sosyal tesisler içinde otoparklar, kapalı yüzme havuzları, fitness salonları, masaj salonları, çocuk oyun alanları, basketbol ve voleybol sahaları, yürüyüş yolları, süs havuzları, mescit gibi alanlar bulunmaktadır. 

Nidapark Kayaşehir projesinde metrekare fiyatları 3.800 liradan başlıyor. 2+1 daire fiyatları 550 bin, 341 fiyatları 600 bin- 900 bin, 4+1 fiyatları ise 800 bin-2 milyon liralardan başlıyor. Yüzde 5 peşinat ve iki ara ödemeden arta kalan miktar 120 ay taksitle ödeniyor. Ayrıca kişiye özel ödeme seçenekleri de sunuluyor. Böylece konforlu ve güvenli bir yaşam hayali kuran herkese konut alma kolaylığı sağlanıyor. 

Proje hakkında daha fazla detay için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

www.emlakdream.com985 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nidapark, TahincioğluGayrimenkul, EmlakKonutGYO,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nidapark Kayaşehir Projesi
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
Almeria, Balonriski, Buca , Ferdi Erdoğan, Tümbüller Turizm, FeridunBayram, ÖnderHalisdemir, IFSB, referans merkezi, sultanbeyli, Kurköy, FlexOfficeBahçeşehir, Pasif Evleri, Akkuyu Nükleer Güç Santrali, CanMühendislik, Hidroteknik, DGG International , Açık Mimarlık, Elektrik Dağıtım Şirketi, İstanbul Bomonti, Gülferi Meral Yıldırım , Önder Sigorta ve Reasürans Brokerliği, HydroCabin Slim, Sürdürülebilir Tüketim ve Üretim, OftonTurizmGrubu, Koru Hastaneleri, New York, Baran Uyan, 200 yataklı Türk Hastanesi, Shak Shuka,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.