Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz | İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
İnşaat & Yatırım - İnşaat Sektörünün Haber Merkezi
Haber Ara :
İnşaat&Yatırım Sayı 163
Şubat 2018 Sayı 163
İnşaat&Yatırım Sayı 162
Ocak 2018 Sayı 162
İnşaat&Yatırım Sayı 161
Aralık 2017 Sayı 161
İnşaat&Yatırım Sayı 160
Kasım 2017 Sayı 160
İnşaat&Yatırım Sayı 159
Ekim 2017 Sayı 159
İnşaat&Yatırım Sayı 158
Eylül 2017 Sayı 158
Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz
05 Eylul 2014, Cuma 10:13:43
Nishart.com :  Dijital Sanat Galeriniz
Özle tasarım duvar kağıtları, tablolar , panolar… Mekanınızın duvarlarını süsleyecek yaratıcı ve zevkli eserler bir “tık” ile elinizin altında.
14 Punto 16 Punto 18 Punto 24 Punto

Yaratıcılığın ve tasarımın hayatımızın her alanında öne çıktığı günümüzde, artık duvarlar da sanat eserlerine dönüşüyor.  Nishart ,  ressam ve grafik tasarım sanatçılarının eserlerinin  sergilendiği ve satışının yapıldığı bu içerik ve misyona sahip Türkiye’nin  ilk ve tek platformu.  Grafik sanatçıları tarafından üretilmiş farklı konseptte ki  1000’e yakın görselden seçeceğiniz tasarım dilerseniz duvar kaplaması dilerseniz kanvas üzerine baskı, kasnaklı tablo olarak sunulabiliyor.  Duvar ölçünüze göre adapte edilen görsel , Avrupa’dan ithal tekstil ve vinil tabanlı özel duvar kağıtlarına basıldıktan sonra kısa sürede uygulaması gerçekleştiriliyor.

ÖZEL TASARIM DUVAR KAÐIDI

Nishart.com sitesindeki yüzlerce tasarım arasından görsel seçebileceğiniz gibi mekanınıza ve konseptinize uygun yeni bir tasarımı da yaptırmanız mümkün. Vereceğiniz  proje detayına ve hayalinize en  uygun görsel çalışmayı nishart sanatçıları sizin için yaratıyor.

YAÐLI BOYA VE AKRİLİK TABLOLAR

Nishart platformu diğer yandan ,ressamların tablolarına dijital ortamda ulaşabileceğiniz ve zevkinize hitap eden eserin satın alma sürecini yürütebileceğiniz bir dijital sanat galerisi  ortamı sağlıyor.  Gerek son kullanıcı gerekse mimarlar dekorasyonun ayrılmaz unsuru olan tablolara ,  zaman kaybetmeden ev veya ofislerinin konforunda ulaşıyor. 

BUTİK VE PROJE DUVAR KAÐITLARI

Model zenginliği ve uzun kullanım süresi ile duvar kağıdı dekorasyonda, gerek son kullanıcı, gerek profesyonellerin vazgeçilmezi olmuştur. Nishart markasının yaratıcısı Nishdecor ‘da  aynı zamanda dünyanın önde gelen markalarının, ev, ofis, cafe, mağaza, otel gibi tüm mekanlara yönelik, her zevke hitap eden, geniş duvar kağıdı seçeneklerini, profesyonel desteği ile bulabilmektesiniz.  

KAYNAK: İnşaat&Yatırım 


1270 kez okunmuştur.


ETİKETLER : Nishart.com,
YORUM YAPIN SÖZ SİZDE!


Adınız (Yorumda görünecek) :
Başlık :
Yorumunuz :
Güvenlik Kodu :    
 

Nishart.com : Dijital Sanat Galeriniz
 
 
Lütfen haber arşiv tarihi seçiniz.
 
büyüme, Fikirden Değere, GÜNTİAD, Tempo Genel Müdürü Cemal Akar, Maslakno/1 ofis, Aterenerji, BüyükdereCaddesi, BostancıDeluxe, Tuğba Özay, Sinpaş GYOv, EvrimKarayel , Sema Hastanesi, CNR İMOB Uluslararası İstanbul Mobilya Fuarı, SeramikSektörü , Kaynak Yapı, 17Ağustos, Winer , Hilmi Işıkören, Varyap Merdian, AGTConstruction, İAOSB, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası, Dalaman Havalimanı, AsmalıHayat, Mart, “Çevre Gününde El Ele, Susurluk Şeker Fabrikası, Tarihi ikiz binalar, 70oC, Su yönetimi,
 
Anba Yayn Grubu
Her hakk sakldr.